Němci potvrdili, že si z Afghánistánu přivezli nejméně 7 zločinců

Němci potvrdili, že si z Afghánistánu přivezli nejméně 7 zločinců

Bylo od samého začátku jasné, že dovoz Afghánců do Evropy je obrovský průšvih. Pomineme-li, že 99% z celé afghánské populace si přeje žít v zemi s právem šaría, což znamená, že v jiné než muslimské společnosti se nejsou schopni plně integrovat, je také jasné, že letů do Evropy využije nejeden terorista a kriminálník. Evakuační lety jsou pro Talibán skvělou příležitostí, jak s falešnými pasy vyslat vlastní džihádisty do Evropy.

Německo patří k zemím, které si přivezly zdaleka nejvíc Afghánců. Jak se už mnohokrát potvrdilo, tak tlumočníci pro Evropu byli najímáni většinou Němci, několik si jich pronajali Francouzi a Holanďané, tyto tlumočníky se znalostí angličtiny pak využívali všichni. V případě Německa tak lze předpokládat, že se v záplavě Afghánců objevilo i nějaké promile tlumočníků (na rozdíl od většiny jiných zemí, které tak jen plní kvóty). Nicméně, mimo tlumočníků a spolupracovníků si přivezli jistě i nějaké ty teroristy a zločince. Sami Němci sedm afghánských zločinců přiznávají, skutečný počet tak ovšem bude nejspíš mnohem větší..

Podle ministra vnitra Horsta Seehofera (CSU) bylo v Německu při bezpečnostních kontrolách zaznamenáno sedm lidí, které Bundeswehr přivezl z Afghánistánu: „Tři z nich zfalšovali dokumenty a čtyři již byli dříve deportováni z Německa do Afghánistánu jako zločinci.“

Během bezpečnostní kontroly bylo zaznamenáno pouze sedm, šlo o sedm z jednoho letu, a pouze jeden je ve vazbě a pouze dva jsou stále v péči úřadů na letišti. A další čtyři Afghánci byli propuštěni a v současné době jsou zřejmě zaneprázdněni žádostmi o azyl.

Nedá se uvěřit Seehoferovu prohlášení, že jich je jen sedm. Je to spíše o náhodě, takže sedm Afghánců bylo objeveno náhodou. Seehoferovi už na tom stejně nezáleží, ještě pár týdnů v úřadu a pak odchází do důchodu.

Sedm z přibližně 4500 Afghánců, které Bundeswehr přivezl, bylo následně zaznamenáno během bezpečnostních kontrol. Jde tedy jen o špičku ledovce? A co Afghánci, které – údajně prověřené – přivezla na německou základnu Ramstein letadla americké armády? Těch byly desetitisíce…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Němci potvrdili, že si z Afghánistánu přivezli nejméně 7 zločinců

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout