Brusel: „Jsme to my, kdo řídí toto město!“ 30 muslimů napadlo policisty

Brusel: „Jsme to my, kdo řídí toto město!“ 30 muslimů napadlo policisty

Jak by asi útok dopadl, kdyby jeden z policistů nehovořil arabsky? Zřejmě právě pro policisty mnohem hůř. Muslimové skutečně považují jimi obsazené oblasti za vlastní rajón, přičemž tato území, kde nevládne evropské právo, ale šaría, se v islamizovaných zemích rozšiřují…

Právě díky policistovi hovořícímu arabsky se situace uklidnila. Události se odehrály v pátek večer ve čtvrti Marolles.

Dva policisté ze sousedství byli uneseni asi třiceti mladými lidmi, kolem 19.hodiny v pátek večer ve čtvrti Marolles v centru hlavního města Belgie. Incident začal, když policisté kontrolovali bydliště zločince na rue de la Querelle. Policejní inspektoři, které zajalo asi třicet mladých lidí, se snažili upozornit kolegy prostřednictvím rádia. Muslimští mladíci jim v tom zabránili.

Proč jste tady? Nemáte tady co dělat! Tady, je to náš domov, jsme to my, kdo řídí město! „, řekli mladíci policistům.

Když pak mladíci viděli, že policisté začínají ustupovat, zadrželi je a také do nich strkali. Právě díky policistovi, který na ně mluvil arabsky, se situace uklidnila. Mladíci konečně nechali oba policisty jít….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Brusel: „Jsme to my, kdo řídí toto město!“ 30 muslimů napadlo policisty

  1. Mají pravdu ti mlslimové, oni již v podstatě vládnou, a dosavadní vláda bez schopnosti vymáhat právo ztrácí nad svou zemí kontrolu.

  2. Aj mainstream v posledných dňoch priznal,že holandský premiér – fanatický eurohujer a vítač – sa obáva miestnej marockej mafie. Samozrejme, drvivá väčšina médií nespomenula slovo marocká a už vôbec nie islam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout