Anglický operní soubor propustil bílé hudebníky, chce větší rasovou rozmanitost

V tomto podání ovšem znamená „větší rozmanitost“ totéž jako „bez bělochů“. Ti k té multikulturní rozmanitosti totiž jaksi nepatří. Do souboru se tak může přidat třeba černoch, indián, Arab, Číňan nebo Ind, běloši zde však nejsou vítáni.

Anglická cestovní opera (ETO) propustila polovinu svých hudebníků, aby zvýšila rozmanitost svého souboru. Postiženými je 14 bělochů ve věku od 40 do 66 let. Byli proto informováni, že od jara 2022 neobdrží žádné nové smlouvy na novou sezónu.

Anglická putovní opera je odhodlána podporovat všechny druhy rozmanitosti ve svém týmu, a přestože v této oblasti došlo ke znatelnému a stabilnímu pokroku na jevišti, upřednostnili jsme větší rozmanitost v orchestru. To je v souladu s přísnými pokyny Rady pro umění, hlavního finančníka cestovních aktivit ETO a většiny nadačního fondu, který podporuje ETO,“ cituje list dopis režiséra Jamese Conwaye dotčeným hudebníkům.

Hudebníci jsou sice oficiálně umělci na volné noze, kteří mohou být propuštěni sezónu po sezóně, ale mnozí hráli za ETO 20 let a s propuštěním tak nepočítali.

Svaz hudebníků toto opatření odsoudil. Deníku Daily Mail řekl, že je tímto krokem zděšen. Umělci uvedli, že po ukončení lockdownů doufali, že se příští jaro vrátí do práce a splatí dluhy nahromaděné během pandemie.

V současné době nejsou v orchestru žádní bílí hudebníci, kteří by příští měsíc obnovili koncertní provoz. A barevné kvalitní hudebníky coby náhradu zřejmě hned tak nenajdou….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Anglický operní soubor propustil bílé hudebníky, chce větší rasovou rozmanitost

  1. Aj Tommy Robinson nenávidí vlastnú rasu, krajinu, národ a kresťanstvo. Okrem iného do jeho gangu patria aj „umiernení“ moslimovia. Je to fanatický sionista a antirasista, inými slovami, systému nijako neškodiaci pseudovlastenec. Na rozdiel napr. od Nicka Griffina.

  2. Moc nechápu, proč vystoupili z EU.
    Mohli se s Germány střídat a psát Bruselským noty.
    Asi si řekli, když už mezi půlky, tak aspoň samostatně.
    ?

  3. Keby nejaký černošský alebo moslimský raper /je jedno, či z Ameriky, alebo Európy/ vyzval vo svojich textoch k zavraždeniu Eminema , myslíte si ,že by dostal trest väzenia?!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout