Mladý Švéd byl přepaden muslimským gangem, okraden, trýznivě mučen a znásilněn lahví – soud nadržoval útočníkům

Mladý Švéd byl přepaden muslimským gangem, okraden, trýznivě mučen a znásilněn lahví – soud nadržoval útočníkům

Tento otřesný případ je jen dalším z mnoha důkazů faktu, na nějž zde již velmi dlouho upozorňuji – evropská justice i politika se chovají jako při přechodu na právo šaría. K této domněnce mne vede velké množství podivných soudních rozhodnutí napříč zeměmi EU, ale také zavádění předsudečné nenávisti, uplatňované zejména vůči odpůrcům islámu a muslimské invaze.

Zatímco muslimové mohou mnohdy beztrestně krást, znásilňovat či dokonce vraždit (neboť jsou údajně psychicky nemocní), tak původní Evropan nemůže ani napsat ostřejší výrok. Za slova jsou tak mnohdy horší tresty než za brutální násilí. Další případ, který odhaluje zrůdnost evropské justice, je ze Švédska, které už se zřejmě připravuje na budoucí chalífát…

Kenny Friberg, 21 let (viz titulek), byl okraden a ponížen muslimským gangem – jeho utrpení trvalo dlouhých šest hodin. Mimo jiné měl v puse nacpanou zbraň a do konečníku mu strčili láhev. Poté byl Kenny usvědčen z rasistické urážky pachatelů, kteří seděli a posmívali se mu u soudu.

K bestiální loupeži a napadení Kennyho Friberga došlo v Malmö. Po šesti hodinách mučení, které bylo natočeno a zveřejněno na sociálních sítích, se mu nakonec podařilo utéct skokem do kanálu v Malmö.

Kenny byl úplně zlomený, když ho záchranná služba vytáhla z kanálu. Byl přesvědčen, že zemře, během mučení se mu podařilo poslat matce textovou zprávu, že ji miluje, protože nečekal, že přežije.

Ponižování však pokračovalo i později – prostřednictvím švédského právního systému. Pachatelé byli brzy opět venku a pokračovali v páchání podobných zločinů. Během procesu obžalovaní seděli a hlasitě se posmívali, když se přehrávaly videozáznamy útoku. Nikdo nezasahoval proti tomuto chování.

Kenny pak jejich posměšky nevydržel a vstal, zasalutoval směrem k muslimům a jako  Hitler dvakrát zakřičel: „Sieg Heil“. „Nejrychlejší způsob, jak jsem je mohl urazit, bylo udělat to, co jsem udělal, v zápalu boje. Chtěl jsem, aby se urazili,“ řekl.

Invazisté na to reagovali agresivně a museli být zklidněni. Hlavní líčení bylo třeba odročit. Ve stejný den byl sám Kenny Friberg obviněn z „podněcování k rasové nenávisti“ – a později usvědčen z názorové trestné činnosti.

Jeden z lupičů, nyní 20letý, byl právě propuštěn z vězení poté, co byl usvědčen z podobného brutálního ponižování jiného muže. Po několika týdnech byl znovu zatčen za nové zločiny. Druhý, nyní 21 let, byl zproštěn obvinění z vraždy Kennyho kvůli nedostatku důkazů. V současné době je ve vězení za bodnutí mladého muže do hrudníku.

Třetí, starší muž, byl také zproštěn obvinění z loupeže. Nyní je mrtev – po útoku na Kennyho a po osvobozujícím rozsudku byl zastřelen na  ulici – bylo mu 25 let….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Mladý Švéd byl přepaden muslimským gangem, okraden, trýznivě mučen a znásilněn lahví – soud nadržoval útočníkům

  1. Novinky.cz píšu – samozrejme bez diskusie – že vo Viedni zavraždil Somálec dve svoje krajanky. Oveľa viac ma však zarazilo meno hovorcu viedenskej polície: Mohamed Ibrahim. Lepší dôkaz islamizácie Rakúska pod vedením „národného konzervatívca“ Kurza ani nemôže existovať… Prosím Slovanku o podrobnejší článok.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.