Velká Británie: Mohamedáni napadli a brutálně zbili homosexuální pár

Velká Británie: Mohamedáni napadli a brutálně zbili homosexuální pár

Stále více homosexuálů bývá terčem útoků v multikulturně obohacovaných zemích, což je samozřejmě jev, který je v islamizovaných zemích zcela běžný. Už mnohokrát jsem zde upozorňovala na to, že současná ideologie podporuje na jedné straně islám a na té druhé s ním zcela nekompatibilní LGBTQ.  Logicky to pak povede ke stále častějším střetům a snad nemusím ani připomínat, kdo bude mít (a vlastně i dosud má) v případě podobných střetů navrch. To ostatně okusili před pár dny i dva britští homosexuálové.

Rob a Patrick, 30 let, byli v neděli před gay barem  v Birminghamu brutálně napadeni. Policie West Midlands uvedla, že nejprve byli uráženi skupinou čtyř mužů v černém SUV, kteří pak šli ven z auta a napadli oběti.

Patrick během útoku ztratil vědomí a jeho partner řekl, že je šokující, že se to mohlo stát v roce 2021 (k tomu jen dodávám, že to v lokalitě s rostoucí muslimskou populací šokující není, naopak, třeba v roce 2025 bude podobných útoků mnohem víc). Rob řekl, že on a Patrick, původem z Bicesteru v Oxfordshire  se rozhodli jít tančit do Gay Village. Řekl, že když  odcházel z baru, viděl muže s balónky v autě a žertem se jich zeptal, jestli mají narozeniny. „Nelíbilo se jim to a začali vyslovovat nejrůznější vulgární výrazy, včetně homofobních urážek vůči nám,řekl.

gay bar, před nímž došlo k potyčce

Podle detektivů útočník Patrickovi ukradl telefon, když se je snažil natočit, a jednoho z jejich přátel táhlo SUV. Dvacetiletý muž má zraněnou nohu.

Rob řekl, že pak běžel za autem, aby se pokusil muže oslovit, ale když zastavili na červenou, vyšli ven a napadli ho lahvemi. Patrick řekl, že běžel pomoct svému partnerovi, ale muž vyšel z auta  ven a praštil ho do hlavy a on omdlel.

Poté, co byl Rob ošetřen v nemocnici kvůli tržným a řezným ranám, řekl, že lituje, že běžel za gangem. Dodal:Gay Village by měla být bezpečným místem, kde můžete být kýmkoli chcete, aniž byste museli tolerovat lidi, kteří na vás křičí homofobní poznámky.“

Detektivové uvedli, že muži v autě byli popisováni jako muži ze Středního východu nebo Asie (Pákistán). Policie shromažďuje kamerové záznamy a inspektor Steve Lloyd řekl, že policisté berou zločin z nenávisti vážně. „Je to naprosto otřesný útok a loupež proti lidem, kteří se jen snažili užít si večer v centru města,“ řekl.

K případu jen dodávám, že bude zajímavé sledovat, jaký bude soudní verdikt, pokud se podaří pachatele dopadnout.  V tomto případě je systémem protěžovanou jak skupina útočníků, tak napadených. Není tedy až tak jisté, že bude trest podobně mírný, jako to je v posledních letech u muslimských násilníků obvyklé…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Velká Británie: Mohamedáni napadli a brutálně zbili homosexuální pár

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout