Střelba Kalašnikovem v multikulturním Marseille – jeden 14letý mrtvý, 2 zranění

Střelba Kalašnikovem v multikulturním Marseille – jeden 14letý mrtvý, 2 zranění

Marseille patří k těm francouzským městům, které už budou nejspíš velmi brzy předány muslimům, neboť ve skutečnosti už alespoň části tohoto města ovládají. K přestřelkám zde dochází stále častěji, i když jde většinou o boj o území mezi jednotlivými gangy  – zpravidla jde o boje mezi Araby a černochy.

Náhodné oběti  k podobným přestřelkám také občas patří, někdy se pak do přestřelky dostane i dítě. I když, těžko říct, zda dvě nejstarší oběti nejsou náhodou členy nějakého konkurenčního gangu…

Ve středu večer se ozvaly výstřely v cité des Marronniers, který se nachází na bulváru Louis-Villecroze ve čtvrti Saint-Barthélémy v Marseille. K incidentu došlo krátce po 22.30. Dvěma hlavním obětem bylo 14 let a jedna z nich přišla o život.

Osmileté dítě bylo také při střelbě škrábnuto, ale zranění je jen lehké.

„Dva lidé na motocyklu, kteří byli vyzbrojeni nejméně jednou útočnou puškou typu Kalašnikov, stříleli na ulici,“ uvedlo státní zastupitelství.

Útočníci na motorce utekli. Vyšetřování bylo svěřeno justiční policii.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Střelba Kalašnikovem v multikulturním Marseille – jeden 14letý mrtvý, 2 zranění

  1. Nebojte se, nebude to dlouho trvat a bude se psát i o M16 a jiných zbraních jimiž Yankees a Nato vyzbrojili afgánce při tom zbabělém úprku. Holt to je ta objektivita méééééédií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout