V Británii žije asi milion bílých obětí muslimských znásilňovacích gangů, násilníky kryla policie

V Británii žije asi milion bílých obětí muslimských znásilňovacích gangů, násilníky kryla policie

Hromadná znásilnění jsou zcela přirozeným chováním muslimů. Dělají vlastně jen to, co dělal už jejich lžiprorok Mohamed. Je celkem logické, že se hromadná znásilnění vyskytují zejména v těch lokalitách, kde je rozsáhlejší muslimská komunita. A asi nikoho neudiví, že i ve Velké Británii stále dochází k útokům muslimských gangů na nezletilé bílé dívky. Po celé roky kryla násilníky i policie, buď z toho důvodu, že sami policisté v dané lokalitě byli muslimové nebo proto, že nemuslimští policisté nechtěli být vyšetřováním takových případů nařčeni z islamofobie a rasismu.

Teprve vyšetřovatelka Maggie Oliverová dokázala některé tyto gangy rozprášit, nicméně drtivá většina znásilňovaných dívek se nikdy žádné spravedlnosti nedočkala. Osudy některých z nich jsou děsivé, ovšem nejen Velká Británie, ale i zbytek Evropy se rozhodl, že si na svém území nechá rakovinu jménem islám bujet až do těch nejobludnějších rozměrů. Muslimská populace totiž roste ve všech evropských zemích, bez výjimky.  Je tak jen otázkou času, než začnou podobné gangy působit po celém kontinentě.

Ti, kdo tyto násilníky záměrně do Evropy přiváží, by měli být jednou velmi přísně potrestáni. Jedná se o ty nejtěžší zločince, kteří jsou však systémem oslavováni. Není pak systém, bezvýhradně podporující zločince, sám systémem zločinným?

V roce 2016, kdy celý skandál stran hromadných znásilňování britských dívek, většinou ve věku 8-17 let, vyšel na veřejnost, uvedl britský deník následující šokující zjištění:

Některé skandály jsou tak obrovské, že je prostě těžké jim uvěřit. Až milion bílých anglických děvčat se mohlo stát oběťmi muslimských znásilňovacích gangů ve městech po celé Velké Británii.

I přesto bylo jen velmi malé promile těchto případů potrestáno, přičemž mnozí násilníci vyvázli bez trestu nebo s velmi mírným trestem. Dívky, které muslimové (většinou Pákistánci) znásilňovali často už ve věku kolem 10 let, si v sobě hrůzné zážitky ponesou po celý zbytek života, tedy vyjma těch, které  kvůli těžkému traumatu nakonec spáchaly sebevraždu.

It Doesn't Just Go Away': Grooming Gang Victims On Life A Decade After Abuse | HuffPost UK
část členů rochdaleského znásilňovacího gangu

Bývalá detektivka, která se stala informátorkou o zločinech gangů, Maggie Oliverová, uvedla, že omluvy nabízené v poslední zprávě k obětem znásilnění v Bradfordu, jsou zbytečné, a že útoky znásilňovacích gangů přetrvávají všude ve Velké Británii i nadále.

Nezávislý přezkum pěti případů péče o děti v Bradfordu v hrabství West Yorkshire od roku 2001 zjistil, že děti trpěly znásilňováním, které by žádné dítě nemělo zažít. Úřady ovšem tyto zvrácené činy záměrně přehlížely, dívkám nikdo nevěřil. Nebo spíš nechtěl věřit. Úřad v Bradfordu umisťoval bílé nezletilé dívky do muslimských rodin, kde byly znásilňovány a fungovaly i jako otrokyně pro práce v domácnosti. Omluva úřadu pak v kontextu všeho, co kryl, zní více než pokrytecky:

“Chceme se omluvit mladým lidem identifikovaným v této zprávě a všem ostatním, které jednání agentury v Bradfordu nedokázalo ochránit před sexuálním vykořisťováním dětí.”

Bradford child sex abuse: Children 'remain unprotected' - BBC News
znásilňovací gang z Bradfordu

Jedna z bílých obětí, ve zprávě označovaná jako Anna, byla svěřena do péče muslimských pěstounů, jejichž syn byl jejím násilníkem. Anna byla poté donucena k islámské svatbě se svým znásilňovačem poté, co s ním otěhotněla ve věku patnácti let. Nucený sňatek byl dokonce schválen i bradfordskými úřady.

“Zatímco byla v ‘péči’ těchto dospělých, byla vystavena dalšímu sexuálnímu zneužívání a vykořisťování, domácímu znásilňování, včetně útoků a nátlaku a tomu, co bychom mohli nazvat domácím otroctvím,” odhalila zpráva.

Anna řekla, že agentury “prostě ignorovaly zneužívání dětí”, což zničilo její dětství.

Bojovnice proti zneužívání – Maggie Oliverová, která v roce 2012 opustila policii v Manchesteru, aby odhalila skandál znásilňovacího gangu  v Rochdale, o omluvě těch, kdo znásilňování kryli, řekla: “Je to jen další omluva, v níž tvrdí, že se prý poučí a všechno ostatní….” Bojovnice proti znásilňovacím gangům proto založila nadaci Maggie Oliverové, kde každý den pomáhají přeživším a obětem zneužívání dětí gangy.

“Mohu vám říci, že za posledních šest měsíců jsme se zabývali novými 31 případy ze Západního Yorkshiru, sami. Bradford je jen další případ, tohle se děje všude. V nadaci zjišťujeme, že nejhorší případy, o kterých víme, jsou z West Yorkshire a Manchesteru,” říká Maggie Oliverová.

Bradford child sex abuse: Children 'remain unprotected' - BBC News
Fiona Goddardová, jedna z mála obětí znásilňovacích gangů, která se nebála prozradit svoji identitu

Další oběť, citovaná v poslední zprávě, Fiona Goddardová, která se vzdala svého celoživotního práva na anonymitu, uvedla, že bradfordská policie a rada měly mnoho příležitostí ukončit její znásilňování a v zárodku ho zastavit, ale nikdy to neudělaly.

Goddardová, která se v roce 2008 stala obětí sexuálního zneužívání bradfordskými gangy, řekla: “Nahlásila jsem to několikrát – fyzické zneužívání, sexuální zneužívání nebo znásilnění – a nikdy se nic nestalo…”

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “V Británii žije asi milion bílých obětí muslimských znásilňovacích gangů, násilníky kryla policie

  1. Chcem sa vyjadriť k tomu, ako sa dokážu moslimskí prisťahovalci prispôsobiť “západnej” spoločnosti. Hodne záleží na tom,do akej miery je ich rodná krajina islamizovaná, presnejšie do akej miery získali v ich rodnej krajine vplyv vahhábisti /politicky korektne nazývaní salafisti/. Trebárs sekulárny sýrsky alavita alebo iránsky šíita sa integruje bez problémov,ale imám vyškolený v Saudskej Arábii či pakistanský zločinec nikdy. Záleží do istej miery samozrejme aj na stupni rozvratu, prípadne nestability toho-ktorého štátu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.