Francie: „Je to moje manželka, dělám si s ní co chci,“ prohlásil Tunisan, který týral těhotnou ženu

Francie: „Je to moje manželka, dělám si s ní co chci,“ prohlásil Tunisan, který týral těhotnou ženu

Ano, přesně takový je vztah muslimů k ženám. Žena je po celý svůj život majetkem muže, který si s ní také  může zacházet jak libo. Nejprve je majetkem otce, později manžela, případně bratra nebo jakéhokoli jiného příbuzného. Pak jen ten muž, který ji „vlastní“ může rozhodovat o jejím životě, případně i smrti, jak můžeme vidět na mnoha vraždách ze cti. Právě kruté týrání, bití nebo vražda ze cti následují poté, kdy je žena jakkoli neposlušná, ale někdy není potřeba ani to, násilník si záminku k bití vždy najde.

Aby se u soudu obhájil, jednoduše tvrdil, že jeho žena musela upadnout. Šestadvacetiletý Tunisan byl ve čtvrtek 5. srpna odsouzen ke čtyřem měsícům vězení za to, že v Plaisiru (Yvelines) zbil svou těhotnou ženu. Den před soudním jednáním byla na místo přivolána svědky policie. Muž právě odtáhl svou ženu za vlasy z ulice na chodbu domu, kde ji pak kopal do hlavy. „Je to moje žena. Dělám si s ní, co chci,“ řekl očitým svědkům na místě činu.

Muž pak utekl na skútru, ale nakonec se vrátil do svého domu, jako by se nic nestalo, a tvrdil, že byl na návštěvě u přátel. Byl zatčen a předveden před soud ve zkráceném řízení. Oběť vysvětlila, že se stala terčem tohoto násilného útoku poté, co obvinila svého manžela, že flirtuje s jinou ženou.

Před soudci obviněný tvrdil, že není zodpovědný za zranění své ženy a to přesto, že kruté bití vidělo hned několik svědků. Tvrdil, že i když byla ve 4. měsíci těhotenství, hodně pila, a proto někdy upadla. Nepřesvědčil obžalobu, která požadovala osmiměsíční trest odnětí svobody následovaný preventivním zadržením. Soudci byli méně přísní a odsoudili ho ke čtyřem měsícům vězení, zákazu kontaktu s obětí a zákazu vstupu do domu, kde rodina bydlí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: „Je to moje manželka, dělám si s ní co chci,“ prohlásil Tunisan, který týral těhotnou ženu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout