Švýcarsko: Muž vyhrožoval kolemjdoucím nožem a modlil se, policie ho zastřelila

Švýcarsko: Muž vyhrožoval kolemjdoucím nožem a modlil se, policie ho zastřelila

K případu nejsou známy detailnější informace, nicméně podle svědectví občanů obce, kde k incidentu došlo, tam v poslední době došlo k více podobným deliktům, na což ovšem nebyli tamní obyvatelé dříve zvyklí.

V pondělí v podvečer začali policisté střílet na muže, který byl podle několika svědků viděn, jak se modlí, ale také vyhrožoval lidem nožem.

„Všechno šlo velmi rychle, ale když jsem viděl počet policejních aut, hasičů a sirén, rychle jsem pochopil, že se děje něco vážného,“ říká Bruno, zaměstnanec kavárny na nádraží, který v pondělí večer natočil v tomto městě dříve naprosto nezvyklou scénu, jako by se před očima obyvatel a uživatelů železnice natáčel film.

Svědci nejprve viděli  muže s nožem, který se velmi rozrušený modlil na 4. nástupišti nádraží v Morges.

Kolem 21. hodiny pak bylo na muže policií vypáleno několik výstřelů. Muž upadl na zem na okraj kolejí, na nástupišti pak na následky střelných ran zemřel.

„Už se toho v této oblasti stalo více,“ vysvětluje obyvatel obce. Před rokem došlo k vraždě v kebabárně, podivní lidé se tu poflakují ráno a v noci a my se začínáme bát. Především máme dojem, že nikdo nedělá nic pro obnovení pořádku v obci!“

K případu podotýkám, že podle aktuálních informací se mělo jednat o 37letého Švýcara. Ovšem to vůbec nic nevypovídá, neboť „Švýcar“ je velmi široký pojem. Je to něco podobného, jako když v Británii tvrdili, že členové pákistánských znásilňovacích gangů byli „Britové“ (většina měla britské občanství) nebo jako když byli arabští pachatelé hromadného znásilnění v Německu prezentováni jako „Němci.“

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

One thought on “Švýcarsko: Muž vyhrožoval kolemjdoucím nožem a modlil se, policie ho zastřelila

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.