Muslimové v Rakousku, hrající si na umírněné, připravují převzetí země, potvrzuje tajně natočené video

Muslimové v Rakousku, hrající si na umírněné, připravují převzetí země, potvrzuje tajně natočené video

Už dlouho zde upozorňuji na velmi tristní situaci sousedního Rakouska, které je islamizováno možná i víc, než zde mnohdy zmiňované Švédsko. Muslimové, kteří žijí v Rakousku, jsou v mnohem větší míře původem z Evropy (Bosna, Kosovo, Severní Makedonie) nebo z Turecka, takže mnohem lépe ovládají takíju (přetvářku).  Vláda, v níž jsou účastni i Zelení, je silně proislámská, nic na tom nemění ani falešná prohlášení o boji proti „politickému islámu“ (nevěřte nikomu, kdo bojuje proti „politickému islámu“ – vždy je třeba bojovat proti islámu jako takovému).

Nyní se v zemi, kde „údajně“ vláda bojuje proti politickému islámu, staví obří mešita, financovaná Saúdskou Arábií, která má sloužit pro radikální bosenské muslimy. O mešitě a odporu místních proti její výstavbě, jste si mohli přečíst již zde. Ovšem nyní se zjistilo, kdo skutečně za mešitou stojí a co imám mešity hlásá.

„Lovec islámských extremistů“ Irfan Peci prozrazuje: Ačkoli tvrdí, že se jedná pouze o bosenské kulturní sdružení, „Dzemat Vöcklabruck“, tak staví megmešitu. V budoucnu mají muslimové z Horního Rakouska složit přísahu na „Alláhovu“ vůli. Peciho investigativní zpráva z „Dzemat Vöcklabruck“ vykresluje znepokojivý obraz bosensko-islámské komunity, který tam převládá. Protože by bylo na úkor muslimů ukázat násilí v tuto chvíli, drží se zpátky. Ale po příkladu lžiproroka Mohameda se připravují na jiné časy, na islámský stát s islámskou armádou.

Nezáleží na tom, zda žijí v Bosně, Saúdské Arábii nebo Rakousku, jak vysvětluje hostující kazatel v „Dzemat Vöcklabruck“: „Toto je Alláhova zem!“

Imám vysvětluje, že muslimové by si měli počkat, což naznačuje fackou do obličeje. Irfan Peci vysvětluje, že jde o to, abyste do vnějšího světa zprostředkovali něco jiného, než co skutečně plánujete. Tedy musíte se přetvařovat. A plány podle Peciho spočívají v džihádu – ve svaté islámské válce.

Nejprve musíte zapracovat na sobě, než změníte systém, bosenský muslim moudře vysvětluje svým věřícím: „Nejprve se zeptejte sami sebe, zda jste islamizovali a ukáznili sebe a svou rodinu! Potom uvidíme… Stejně tak Prorok učil a přeškolil své společníky.“ Jak vysvětluje Peci, bosenští muslimové jsou v současné době stále ve fázi Mekky. Následuje fáze Medina (po přetvářce džihád mečem a převzetí území).

Kazatel to znovu vysvětluje pomocí Mohamedova příkladu: Teprve pak bude založen Islámský stát, islámská vláda, islámská armáda a islámská společnost.

„Existuje již 1,7 miliardy muslimů,“ popisuje hostující kazatel. „Mohamed potřeboval jen 1500, aby založil celý stát,“ poučuje věřící ve Vöcklabrucku.

Peci vysvětluje, že jeho investigativní výzkum ukazuje pochopení islámu, které má komunita ve Vöcklabrucku. Přetvařují se tak, aby působili jako „umírnění.“

„Dzemat Vöcklabruck“ se vědomě prezentuje vnějšímu světu jako sdružení liberálních muslimů. Ale v uvnitř komunity se podle Peciho drží „tvrdého islámu“. Ti, kteří se nemodlí, budou vyloučeni z muslimské komunity, napsali na své facebookové stránce. Kromě náboženských myšlenek „Dzemat Vöcklabruck“ také informuje své následovníky o výstavbě mešity. Jak ukazují stavební plány, budovu zdobí obrovská kopule.

Velké plány „pro Alláha“: Takhle bude vypadat mešita ve Vöcklabrucku:

Muslimové jsou hrdí, stavební práce na nové velké mešitě již začaly: „Alláhu akbar, chvála Alláhovi, který nám to umožnil. Přípravy na zahájení výstavby mešity, dá-li Alláh. Všichni se budeme podílet na zahájení výstavby mešity, dá-li Alláh.“ Pro ně stavební projekt neschválili místní politici, ale Alláh. Vidí to tak však i lidé z Vöcklabrucku?

Bagrovací práce pro velkou mešitu ve Vöcklabrucku:

Spolu s fundamentalistickým sdružením „Alif“ pořádá „Dzemat Vöcklabruck“ společné večery. Podle Peciho má „Alif“ blízko k tureckému extremistickému hnutí „Milli Görus“. A kázání imáma v „Dzemat Vöcklabruck“ byla také poměrně radikální: Každý, kdo není oddaný muslim, jde do pekla. Peci se domnívá, že mešitová komunita má tendenci skrývat tento názor před svými „přáteli“ v Zelených, SPÖ a ÖVP. V neposlední řadě Dzemat Vöcklabruck uctívá bosenské vojenské velitele jako mučedníky.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Muslimové v Rakousku, hrající si na umírněné, připravují převzetí země, potvrzuje tajně natočené video

  1. V polovině 16 století římský papež z Říma věnoval desetitisíce zlatých tolarů, aby byli verbování bojovníci do vojsk proti osmanům – muslimům snažících se dobýt Vídeň……,, a současný papež František jejich následovníky do Evropy láká a přesvědčuje Evropany, aby je….. přijímali
    …..to skončí zánikem židovsko-křesťanské civilizace v západní Evropě !
    Otázka: Za jak dlouho!

  2. Nedávno navštívil Erdogan /Orbánov a Morawieckeho spojenec/ práve Bosnu a Hercegovinu. Čiže najislamizovanejšiu krajinu Balkánu, ktorá sa s určitosťou už o pár rokov stane európskou Saudskou Arábiou. Časy, keď napr. bosenskí a juhoslovansko-albánski zmrzlinári na Slovensku žili sekulárnym životom a nebrali islam vôbec vážne, sú už vyše 30 rokov navždy preč… Aj kvalita ich výrobkov.

  3. Mnohdy skutečně stačí cca 10 % obyvatel na ovládnutí většiny, ještě potřebují tak asi 2 milionovou podporu, a pak hurá na is lamskou revoluci, tak asi za 20 – 30 let je Rakousko zcela jejich.

  4. Baba Vanga to aj predpovedala – Európu ovládnu moslimovia.. otázka je – ako budú fungovať, keď ženy len rodia deti a muži „poslúchajú proroka“.. pravedepodobne SAE začne financovať rozvoj.. vtedy si tie liberálne „hlavičky“ uvedomia, že sa stanú otrokmi..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.