Španělsko: Muž vyrazil zuby Maročanovi, který mu ukradl batoh, okradený byl zatčen za napadení

Španělsko: Muž vyrazil zuby Maročanovi, který mu ukradl batoh, okradený byl zatčen za napadení

Zatímco muslimští invazisté mohou často beztrestně nejen krást, útočit s nožem, znásilňovat, ale i vraždit, Evropané si nesmí dovolit jim zkřivit ani vlásek, byť by to bylo v sebeobraně. Nedávno jste si zde mohli přečíst například o případu z Itálie, kde africký útočník honil kolemjdoucí a později i policisty s nožem v ruce. Jeden z policistů ho postřelil, za což je nyní stíhán a velmi pravděpodobně přijde i o práci. Násilný Afričan byl druhý den po napadení na svobodě a stíhání na něj bylo zastaveno.

To je samozřejmě jeden z bezpočtu případů z různých zemí Evropy. Tento případ, který se odehrál ve Španělsku, ukazuje, že nesmíte bránit ani vlastní majetek před zlodějem. Pak byste mohli dopadnout jako jistý Španěl, který se rozhodl se zlodějem, který mu na pláži ukradl batoh, vypořádat po svém…

Pokus ukrást batoh koupajícímu se muži na pláži Can Pere Antoni v Palmě byl jeho majitelem násilně potlačen. Muž, marocký státní příslušník,  chtěl ukrást batoh, který ležel na pláži. Neuvědomil si však, že jeho majitel je na pozoru. Když si majitel uvědomil, že jeho věci byly ukradeny, udeřil podezřelého zloděje pěstí do úst, což způsobilo, že Maročan přišel o několik zubů. Napadený Maročan se obrátil na policii a řekl, že udělal chybu, když vzal batoh, údajně si myslel, že je jeho. Policisté místní policie v Palmě šli na místo a zatkli muže, který vyrazil zuby zloději, pro údajný zločin vážného zranění.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Španělsko: Muž vyrazil zuby Maročanovi, který mu ukradl batoh, okradený byl zatčen za napadení

  1. Dříve jsme byli ujišťováni, že bude prosazován právní stát a spravedlnost, ale je to jinak, obráceně, kdy neomarxisté naopak prosazují nespravedlnost a podřízenost jim a is lámu. To časem povede k chaosu, džungli, boji každý s každým, a nakonec k bezpráví a chudobě, jak to ostatně známe např. z Afrických i mnohým is lámských zemí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.