Soudce osvobodil Afričana, který s nožem ohrožoval lidi v Římě, policista, který ho postřelil, byl obviněn

Soudce osvobodil Afričana, který s nožem ohrožoval lidi v Římě, policista, který ho postřelil, byl obviněn

O případu, kdy africký vetřelec honil kolemjdoucí kolem nádraží v Římě, jsem psala už zde. Ani přes mnohé výzvy africký recidivista neodložil nůž a ohrožoval policisty. Jeden z nich tak seznal, že jedinou možností bude násilného vetřelce postřelit.

To, co se ovšem děje nyní, jen pár dnů po incidentu, je další ukázka toho, jak je dnešní justice po celé Evropě těžce zpolitizovaná ve snaze maximálně zlehčit činy muslimských invazistů. A naopak, snaží se docílit toho, aby si do budoucna policie nedovolila proti džihádistům jakkoli násilně zasahovat.

Především by si pak tento článek měli přečíst všichni, kdo se diví, že policisté násilné muslimské vetřelce na místě nezastřelí…

Na videu se můžete znovu podívat, jak celý incident proběhl. Upozorňuji, že tam není vidět předchozí záběry, jak před začátkem natáčení pronásledoval kolemjdoucí s nožem  v ruce:

 

Nezávislé soudnictví vydalo bizarní komuniké, vyjadřující solidaritu s Bernadette Nicotraovou, cikánskou soudkyní, která v posledních dnech stáhla obvinění z pokusu o vraždu, které bylo původně vzneseno proti 41letému Afričanovi, který se potuloval po stanici Termini a ohrožoval kolemjdoucí i policisty nožem.

Podle sdružení soudců bylo soudkyni za její stažené obvinění vyhrožováno “sprostými, velmi vážnými a neodůvodněnými útoky, které odhalují úplnou absenci znalosti základních skutečností a právních otázek”. Nezávislému soudnictví by mohly vzniknout “předsudky” vůči činnosti soudce, který “nesmí být vystaven žádné formě nátlaku, natož násilné agresi”. “Nezávislé soudnictví”, uzavírá sdružení, “doufá, že příslušné orgány  budou pracovat na zajištění odpovídající ochrany dr. Nicotraové”.

Tedy za soudkyni, která afrického útočníka propustila a osvobodila, se postavila celá justiční mafie. Pochopitelně, jak jinak. A ještě jim vadí oprávněná kritika od naštvaných lidí. Co když soudkyní propuštěný invazista nyní někoho zavraždí?? Vezmou i za to plnou zodpovědnost?

Incident se odehrál 19. června. Policisté obdrželi od kolemjdoucích zprávu o Afričanovi ozbrojeném nožem u nádraží Termini a rozhodli se zasáhnout, aby ho zastavili.

Policista v jednu chvíli postřelil 41letého muže do nohy. Africký recidivista byl již známý pro své záznamy v trestním rejstříku, byl zatčen na základě obvinění z pokusu o vraždu, nezákonné nošení zbraní a kladení odporu veřejnému činiteli. Soudkyně Bernadette Nicotraová později shledala, že pro trestný čin pokusu o vraždu není žádný důvod a stáhla obvinění.

Na druhou stranu policista, který střílel, byl místo pochvaly obviněn a je podezřelý z nelegitimního použití střelné zbraně. Takže zatímco černý recidivista si zůstane na svobodě, policistovi hrozí trest.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Soudce osvobodil Afričana, který s nožem ohrožoval lidi v Římě, policista, který ho postřelil, byl obviněn

  1. Neuvěřitelné jak soudci podporují zločin. Podobně jako Francouzská a další soudní mafie, i ta Italská, nepokrytě podporuje is lam a kriminálníky. Jelikož soudci jsou povinni ctít zákony, je třeba zákony změnit ve prospěch občanů a obětí, i v prospěch policie aby měla dostatečné (ne neomezené) pravomoci při zasahování vůči zločincům. To mohou napravit zas jen voliči, nikdo jiný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.