Řízená islámská invaze: NATO plánuje přemístit všechny Afghánce, kteří chtějí opustit Afghánistán

Řízená islámská invaze: NATO plánuje přemístit všechny Afghánce, kteří chtějí opustit Afghánistán

Hodlá-li NATO přemístit všechny Afghánce, kteří o to projeví zájem, pak je celkem jasné, že k onomu přemístění dojde opět v rámci zemí NATO. Zatímco kvóty EU se plnit v 80% zemí EU nedařilo, tentokrát to bude jiné. EU už vlastně žádné kvóty ani migrační pakt nepotřebuje, protože mnoho lidí se nechalo ovlivnit mediální propagandou a nyní jsou ochotni přijímat Afghánce i ti, kdo ještě nedávno brojili proti kvótám. A to nehovořím ani tak o politicích jako o řadových občanech.

NATO tak zcela zřejmě dokázalo i s pomocí svých oddaných lokajů, kteří se musí účastnit každé bojůvky v zájmu cizích mocností, aby se postupně islamizoval celý západní svět. Tedy minimálně státy, které jsou v NATO.

NATO je dnes nejen zbytečné a drahé, ale stejně jako všechny nadnárodní subjekty a státní byrokracie se stalo škodlivým. Místo aby tato organizace bránila hranice před jedinou skutečnou invazí – tou afroislámskou – ještě ji naopak organizuje. Stejně, jako ji pomáhá organizovat EU svými migrančními pakty a dotováním pašeráckých neziskovek.

Nejvyšší prioritou NATO je přemístit co nejvíce lidí z Afghánistánu a také to, aby se lidé dostali na letiště v Kábulu. Očekáváme, že Tálibán umožní bezpečný průchod všem cizincům a Afgháncům, kteří chtějí opustit zemi,“ řekl šéf NATO Stoltenberg.

K uvedenému podotýkám, že Afghánce předem odmítlo nejen Turecko, ale dokonce i Pákistán, který je kulturně Afghánistánu nejblíž. Zdá se tedy, že NATO bude Afghánce, kteří budou chtít opustit zemi, dovážet do svých členských zemí (vyjma Turecka). Vzhledem k tomu, že jsme si dosud přivezli dokonce i víc Afghánců, než tradičně vítačské Švédsko, lze předpokládat, že v jejich dovozu bude naše vláda, která nikdy nebyla protimigrační (a už vůbec ne protiislámská), pokračovat.

Naši vládní lokajové obětovali během posledních 20 let více než 20 miliard za zbytečnou okupaci Afghánistánu, jejímž výsledkem pak nejspíš bude především další urychlení islamizace Evropy. A to vše v režii EU a NATO.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Řízená islámská invaze: NATO plánuje přemístit všechny Afghánce, kteří chtějí opustit Afghánistán

  1. No výborně, takže nejen Yankees, EU ale už i nato bude rozhodovat o tom co který stát bude muset. Kam jsme to dospěli “ ZUATÍ KOMUNISTI z předhadákové éry „.

  2. Naše vláda je vskutku nebezpečná, ale bohužel, preference jí stoupají. Babiš prostě dokáže ukecat spoustu lidí a přesvědčit je o tom, že ti „tlumočníci“ jsou na správné straně, ovšem jen dočasu, než budou na druhé straně, té is lámské.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.