Turci uvítali Talibán v Afghánistánu a bombardovali křesťanskou vesnici v Sýrii

Turci uvítali Talibán v Afghánistánu a bombardovali křesťanskou vesnici v Sýrii

Ten, kdo obhajuje naše členství v útočném paktu NATO, zároveň obhajuje všechna zvěrstva Turků. A to ať vše, co se týká už jasné perzekuce malé hrstky křesťanů v zemi nebo fakt, že mimo dávno prokázané spolupráce Erdoganovy rodiny (potažmo Turecka) s ISIS tato země, která je údajně naším spojencem, bombarduje cizí území, aktuálně křesťanskou vesnici v Sýrii. Stejnou ostudou jako NATO je i EU, neboť tato pro Evropany genocidní organizace odmítá ukončit přístupové pohovory nejen s Tureckem, ale dokonce se brzy chystá uvítat 4 islámské země mezi členy.

Turecký ministr zahraničních věcí Mevlüt Çavuşoğlu oznámil, že Turecko je v dialogu se všemi stranami Afghánistánu, včetně Talibanu. Poznamenal: Vítáme pozitivní zprávy, které Tálibán předá cizincům, diplomatickým misím a jejich vlastnímu obyvatelstvu. Doufám, že v jejich jednání uvidíme stejný přístup.“

Ministr dále řekl, že Turecko  podpoří hospodářský rozvoj, stabilitu a mír v Afghánistánu. Turecko již vyjádřilo ochotu navázat vztahy s Talibánem a udržet své jednotky v zemi, aby pomohly s provozem letiště v Kábulu.

Turecko mezitím provedlo letecké bombardování domu v syrské křesťanské vesnici Safawiyah nedaleko Ajn Issy. Čtyři členové rodiny byli zabiti, Zidan Khalaf al-Issa a jeho tři děti. Zidanova žena byla při bombardování zraněna, stejně, jako další dva vesničané, kteří byli byli hospitalizováni. Křesťanští vesničané po bombardování uprchli z města, ale následující den se vrátili s tím, že nemají kam jít.

Mluvčí místních syrských sil to okomentoval: „Bombardování nás děsí. Turecko nám přináší to, co na nás v roce 2015 přinesl Dáeš (Islámský stát). Stále trpíme tureckou invazí.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Turci uvítali Talibán v Afghánistánu a bombardovali křesťanskou vesnici v Sýrii

 1. Už som niekoľkokrát poukázal na to,že spojenectvo Orbána a Morawieckého s Erdoganom možno pokojne prirovnať k spojenectvu Saudskej Arábie a USA… Dodám ešte, že aj Poľsko, aj Maďarsko štedro kupujú od Turecka zbrane /aby mohli zaútočiť na územia susedných krajín, ktoré podľa nich ukradli veľmoci po vojne/ a podporujú jeho členstvo v EÚ. O ich servilite voči Izraelu a KSA tiež nemožno pochybovať. Poľského a maďarského diktátora /zároveň sú vodcami tamojších iredentistických živlov/ treba zbaviť neobmedzenej moci skôr, ako sa im podarí zrealizovať ich plán na revíziu hraníc a jej odsúhlasenie EÚ, NATO a Ruskom. V tomto prípade výnimočne držím palce Sorosovi a jeho sluhom v EÚ, aby v Poľsku a Maďarsku dosadili k moci ultraliberálov namiesto fašistov.

 2. Každý Európan, ktorý akýmkoľvek spôsobom sympatizuje s Tureckom alebo s ním má čokoľvek spoločné, je spolupáchateľom Erdoganových zločinov každého druhu. Uvediem pár príkladov podobných živlov.

  1. Ten, kto sleduje /v drvivej väčšine ženy/ a dabuje turecké telenovely . Tie predstavujú absolútne dno televíznej tvorby dokonca aj v porovnaní s kedysi tak obľúbenou a predsa len menej primitívnou argentínskou či venezuelskou produkciou.
  2. Ten, kto pravidelne alebo aj nepravidelne jazdí na dovolenku do Turecka. De facto tak podporuje neoosmanského diktátora, ktorý si chce so svojimi spojencami /Orbán, Morawiecki, Thaci, Salvini/ a po súhlase EÚ a NATO čo najskôr rozdeliť Európu a navždy prepísať hranice.
  3. Ten, kto ako profesionálny športovec v ktoromkoľvek odvetví a bez ohľadu na pohlavie podpíše zmluvu s ktorýmkoľvek tureckým klubom. Ako nedávno náš Hamšík.
  4. Každý politik, poslanec, slniečkar, podnikateľ, starosta, ktorý podporuje vstup Turecka, Kosova, Bosny a Hercegoviny atď. do EÚ. S výnimkou Grécka a Cypru niet v Európe veľa odporcov tohto nehorázneho plánu.

 3. Osmanská říše již si myslí, že si může dělat co chce a zabíjet koho chce, což je sice fakt, ale měl by vést k silné kritice od EU a NATO, kdy je to bohužel naopak, a ani naše vláda se neozve, tak s Tureckou agresivitou asi souhlasí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout