Mladá Italka soužití se Severoafričanem, který ji soustavně týral, málem nepřežila

Násilí může být sice přítomno v  jakémkoli svazku, nicméně v tom, kde je partner muslim, je mnohem častější, vždyť bití žen nejen ospravedlňuje, ale dokonce i doporučuje Korán. Je tedy jen velmi málo žen, jejichž partner – muslim – proti nim v případě „neposlušnosti“ nepoužije násilí. Pak už by to vlastně ani nebyl správný muslim. V tomto případě pak měla dívka namále, pokud by se jí nepodařilo včas zavolat pomoc, zřejmě by již nebyla naživu.

24letý Severoafričan měl v kapse 4 nože, v krvi měl stopy alkoholu a kokainu, zatímco v mysli byl pevně  rozhodnut, že zavraždí 20letou přítelkyni ze žárlivosti. Karabiniéři z Pesara zatkli minulou noc ve tři ráno tohoto severoafrického obyvatele Vallefoglie, který několik měsíců týral svou mladou přítelkyni nejen výhrůžkami, ale také údery a kopy.

Třikrát se obrátila na pohotovost v Pesaru, kvůli léčbě pohmožděnin a zlomenin, aniž by měla odvahu udat svého násilného partnera, protože se obávala jeho reakce.

Po půlnoci nasedla dívka se svým severoafrickým přítelem  do auta řízeného kamarádem s úmyslem jít na párty poblíž Vallefoglie. Zatímco jeli v autě, přičemž oba muži byli opilí, dívčin telefon zazvonil. Mluvila s ní nejprve kamarádka, ale potom i přítel kamarádky, která ji pozvala na večírek, kde na ni čekali. Tento mužský hlas vytočil 24letého Severoafričana, který začal bít svou přítelkyni, sedící na zadním sedadle a křičel na ni urážky a výhrůžky.

Čtyřiadvacetiletý muž řekl svému příteli, který řídil auto, aby ho doprovodil domů, než půjdou na párty, protože si musí vzít nějaké „věci“. Mladá žena cítila, že se situace zhoršuje, proto rychle otevřela dveře auta a unikla do tmy.

Přítel se ji vydal hledat směrem k Vallefoglii. Mezitím dívka v hrůze zastavila několik projíždějících aut podél Montelabbatese a požádala o zavolání karabiniérům, protože její telefon nefungoval.

Hlídka tam dorazila za pár minut. Dívka nahlásila, co se jí stalo, ale po několika minutách přijel její přítel znovu, tentokrát řídil auto sám. Byl opilý, takže při pohledu na karabiniéry poblíž jeho přítelkyně se snažil ujet, ale skončil v bočním příkopu – zablokovaný a zraněný.

Karabiniérům se ho podařilo  dostat z auta, kde objevili 4 nože, které 24letý muž právě vzal z domova s úmyslem použít je proti přítelkyni, které již vyhrožoval zabitím, ale i proti příteli její kamarádky, s nímž hovořila po telefonu, a proti každému, kdo se jí přimíchal do cesty…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Mladá Italka soužití se Severoafričanem, který ji soustavně týral, málem nepřežila

  1. Asi Italka byla něco jako naše Žilková, a také toužila po exotickém samci, což jak vidno se často nevyplácí. Nejspíše také své k svému, s tím IQ kolem 80.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout