Podívejte se na pouliční boje Syřanů v ulicích německého města (video)

Podívejte se na pouliční boje Syřanů v ulicích německého města (video)

Jde samozřejmě o ony přínosné doktory a inženýry, kteří měli na pozvání Merkelové v roce 2015 obohacovat Evropu. Jak ji skutečně obohacují vidíme dnes a denně, přičemž se zdá, že Němcům stále toto obohacení nestačí a přivádí si do země další, tentokrát z Afghánistánu pod přezdívkou „tlumočníci.“

Včera v podvečer se nepřátelské skupiny muslimů v Chotěbuzi navzájem napadly noži. Vyšetřování trestné činnosti a přesného průběhu událostí stále probíhá.  „Takové incidenty jsou abnormální. Nikdy je nepřijmeme jako „nový normál“. Ne v Chotěbuzi. Ne v Braniborsku. Ne v Německu.“ – řekl Jean-Pascal Hohm, předseda AfD Chotěbuz.

Policie v Chotěbuzi nyní také informovala o přesném průběhu událostí: „Policie byla v neděli vpodvečer přivolána do ulice Burgstraße, protože tam svědci nahlásili rvačku, do které bylo zapojeno několik mužů, původně neznámých. Po příjezdu našli policisté dva zraněné muže syrského původu ve věku 21 a 27 let. Byli převezeni do nemocnice k lékařskému ošetření, zatímco současně bylo zahájeno vyšetřování podezření na nebezpečné ublížení na zdraví. Podle prvotních výpovědí několik mužů zasáhlo obě oběti dosud neidentifikovanými předměty.

V průběhu okamžitě zahájeného pátrání byli do policejní vazby vzati celkem čtyři podezřelí ze Sýrie ve věku 19 až 29 let. Bylo zahájeno přípravné řízení pro podezření ze závažného porušení klidu v souvislosti s nebezpečným ublížením na zdraví. Zároveň forenzní experti zajistili stopy a důkazy na místě činu. Vyšetřování trestné činnosti a přesného průběhu událostí stále probíhá.

Kromě videa samotné potyčky (1. video) zveřejnilo sdružení Zukunft Heimat Chotěbuz video mladého muže, který prochází centrem města s nožem (2. video):

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Podívejte se na pouliční boje Syřanů v ulicích německého města (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.