Itálie: Afričan přepadl, odvlekl a znásilnil 15letou dívku

Itálie: Afričan přepadl, odvlekl a znásilnil 15letou dívku

Tento případ, k němuž došlo v italském letovisku Rimini, je poměrně čerstvý, přičemž pachatel zatím nebyl dopaden. Najít pachatele – černocha by ještě někdy před 10-15 lety bylo v Itálii docela jednoduché, dnes je ovšem Afričanů v některých lokalitách víc, než bílých, takže i přesto, že byl útočník zabrán i všudypřítomným kamerovým systémem, nemusí být snadné ho v této stále početnější komunitě najít.

V těžkém šoku byla 15letá dívka, ale i celé město Rimini, kde k útoku došlo. Dívka byla násilím odvlečena ve tmě opuštěné ulice a donucena k pohlavnímu styku. Pachatel násilí je stále neznámý. Podle identikitu, který 15letá dívka poskytla mobilním policistům, to byl „černý cizinec“, vysoký asi 1,90 m, s malými znalostmi italštiny.

Oběť se vracela domů poté, co strávila večer ve společnosti přátel. Kolem 23.00 ji napadl muž jen pár set metrů od domu. „Přišlo to náhle. Chytil mě za ruku, odtáhl mě a donutil mě k tomu, abych s ním měla sex.“ Šokující příběh dívka vylíčila nejprve rodičům a pak agentům mobilního oddílu.

Náhle, zpoza zaparkovaného auta,  vyskočil stín muže, asi metr devadesát vysokého černocha, který řekl pár slov italsky. Muž  ji  chytil za paži a aniž by jí dal čas reagovat nebo začít křičet, odtáhl ji stranou, pryč od silnice.

Po lékařských vyšetřeních na pohotovosti dívka údajně podala formální stížnost na policii. Podle rekonstrukce zahraniční agresor vyčkával na vhodný okamžik, když byla oběť bezbrannější, aby nemohla uniknout. Než teenagerka informovala své rodiče, řekla svému příteli o násilí, které utrpěla. Byl to on, kdo navrhl, aby nejprve informovala své rodiče.

V slzách začala popisovat ty nekonečné minuty, které strávila ve spárech násilníka, a hrozné věci, ke kterým ji nutil. Rodiče, šokováni jejím příběhem, se pak rozhodli, že ji doprovodí na pohotovost: zde ji lékaři podrobili vyšetření. Zdravotničtí pracovníci, jak vyžaduje protokol v případech násilí, pak upozornili policejní velitelství. V tuto chvíli nebyl mladý muž zatím vystopován, ale vyšetřovatelé mají dostatek indicií, aby ho mohli rychle vypátrat, vyšetřování tak pokračuje.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

One thought on “Itálie: Afričan přepadl, odvlekl a znásilnil 15letou dívku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout