Německo: Předsedkyně hamburského parlamentu zakázala klobásy a šunku

Německo: Předsedkyně hamburského parlamentu zakázala klobásy a šunku

Nedílnou součástí tzv. „zeleného údělu“ je výrazné omezení konzumace masa a postupný přechod  na bezmasou stravu. Maso by mělo být nahrazeno hmyzem, který již s posvěcením EU vstoupil i do mnoha evropských supermarketů a do roku 2030 mají být právě produkty z hmyzu hlavním zdrojem živočišných bílkovin. Chovy masných zvířat se mají postupně redukovat (aby nám náhodou svým prděním krávy nezvýšily uhlíkovou stopu) a ceny masa raketově porostou tak, aby byla tato poživatina co nejméně dostupná. Počítá se samozřejmě i s omezováním domácích chovů.

V souvislosti s tím tak přichází první vlaštovky, které mají budoucnost bez masa nastínit. Jde například o výrobu masa umělého, které se už „s kuřecí příchutí“ prodává v Asii a hovězí by zase rád prodával Bill Gates. Stále častěji pak dochází k omezování nabídky masa v různých jídelnách a restauracích. Němci samozřejmě nezůstávají v tomto ohledu pozadu a to i za tu cenu, že nebudou prodávat ani typickou klobásu, na niž byli mnozí Němci v jídelnách zvyklí.

Po koncernu VW, který zavádí v jídelně výhradně vegetariánskou nebo veganskou stravu (to vše samozřejmě ve jménu klimaalarmismu a uhlíkové neutrality), táhne svým příkladem i hamburský parlament.

Předsedkyně hamburského parlamentu Carola Veitová (SPD) radikálně omezila výběr stravy poslanců. V minulosti se sendviče s klobásou, šunkou a sýrem prodávaly během přestávek na schůzích výboru státního parlamentu, ale nyní je pro zástupce lidu k dispozici pouze vegetariánská strava.

Poslanci dostávají pouze taštičku plněnou jablkem nebo jiným ovocem, müsli tyčinku a rohlík se salátovým listem a sýrem nebo bezmasou pomazánku. Jedlíci párků a lidé, kteří nechtějí jíst sýr, mají smůlu.

„Celá ta věc zavání velmi striktně jako zdravotní výchova,“ řekl zklamaný poslanec za zavřenými dveřmi. Obává se, že tento druh levicově zeleného vzdělávání by se mohl v budoucnu výrazně zhoršit, podobné praktiky se mohou objevit v německých jídelnách a brzy možná i v německém maloobchodě.

Městské kancléřství na radnici obvinění odmítá spíše pokrytecky: Aby ospravedlnili svůj protimasový verdikt, říkají, že každý může jíst vegetariánsky: „Pokud se nechcete obejít bez masa nebo klobásy, můžete si přinést sendviče z domova.“

Tiskové oddělení Parlamentu uvedlo: „Máme dojem, že nové nařízení je velmi dobře přijato. Taštičky jsou téměř vždy pryč.“

Předseda parlamentní skupiny AfD Dirk Nockemann k počinu soudružky Veitové prohlásil – se satirickým podtónem –, že „bez levicově zeleného paternalismu a zákazů neuteče ani den“. Teď chce Veitová „vyhladovět i masožravé staré bělochy“.

Poslanci jsou v hamburském parlamentu jistě velmi dobře placeni, takže si jednoduše budou nosit jídlo s sebou. V tom až takový problém nevidím. Nicméně, tyto snahy, kdy se lidem striktně vnucuje dokonce už i to, co mají jíst, se zcela jistě rozšíří i do dalších jídelen. A vlastně i do restaurací, neboť drobní živnostníci jsou postupně likvidováni a korporace se vegetariánské stravě přizpůsobí.

U běžných strávníků to jistě půjde tím stylem, že ceny masa porostou tak závratně, že flákota bude pro většinu lidí luxusem, který si dopřejí jen velmi vzácně. Přesně tak, jak to plánuje i agenda 2030. Ovšem opět mi do toho nezapadá islám, neboť si neumím představit, že by se kdy muslimové vzdali svých rituálních porážek a masa. Paradoxně právě tento fakt může tyto plány globalistů narušit.

Nebo se snad dá Gates na výrobu celých umělých krav (ovcí) s umělou krví, aby si je muslimové mohli i halal podřezat?? A bude to vůbec ještě pro muslimy halal?? Pochybuji. Předpokládám, že tento nápad přijmou asi tak stejně nadšeně, jako LGBTQ sňatky…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout