Rakousko: Vládní Zelení požadují, aby zůstali afghánští vrazi 13leté Leonie v Rakousku

Rakousko: Vládní Zelení požadují, aby zůstali afghánští vrazi 13leté Leonie v Rakousku

Evropa si islámských vrahů váží. To je ostatně vidět na většině rozhodnutí politiků, kterým vesměs nevadí islamizovat vlastní země a ještě si v zemi nechávat i násilníky a vrahy. Zde jste si již mohli přečíst o spoustě kauz, kde nebyl často i masový vrah deportován.

V případě třináctileté Rakušanky Leonie byli vrazi Afghánci a to má být podle názoru vládních Zelených velmi zásadní překážkou k jejich deportaci. Teď ještě zbývá tvrzení, že u nich došlo k nějaké hromadné psychické poruše, takže za svůj čin nenesou žádnou zodpovědnost…

Po odchodu vojsk NATO z Afghánistánu a převzetí vlády Talibánu se budou omezovat či zcela zastavovat deportace do Afghánistánu. Pokud si rakouský ministr zdravotnictví Wolfgang Mückstein (Zelení) prosadí svou, zločinní Afghánci by již neměli být deportováni. To se vztahuje i na vrahy malé Leonie (13). Ministr vnitra Karl Nehammer (Rakouská lidová strana) slibuje další deportace a konferenci o Afghánistánu. Předseda Strany svobody Herbert Kickl říká: „Nehammer oblbuje Rakušany.“

Po červencovém stažení vojsk Taliban víceméně převzal kontrolu nad zemí. Úřadující prezident Ašraf Ghaní uprchl do zahraničí a Tálibán obsadil prezidentský palác. Ministr zdravotnictví Mückstein v rozhovoru pro ZIB2 uvedl, že kvůli postupu Tálibánu v Afghánistánu se bude muset řešit otázka pozastavení deportací Afghánců. Výbušnou povahu tohoto názoru z hlediska bezpečnostní politiky nedávno prokázala bestiální vražda 13leté Leonie, která byla znásilněna čtyřmi Afghánci a pak jednoduše odhozena jako věc na trávník ve Vídni.

Statistiky kriminality ministerstva vnitra ukazují, že Afghánci páchají desetkrát více znásilnění než rakouští občané. U Afghánců je také desetkrát vyšší pravděpodobnost, že budou nalezeni ve statistikách vražd. Dokonce i noviny Standard tuto skutečnost připustily. Naprosto absurdní: Pokud si Zelení prosadí svou, „workshopy pro chlapce“ by měly problém vyřešit. Zvláště na pozadí kruté vraždy Leonie, to může být viděno pouze jako výsměch obětem.

Jak ukázal interní dokument vídeňské policie, deportovaní, kteří odmítli v Rakousku test na covid, dosud nebyli deportováni. Povinný test by byl v rozporu s lidskými právy.

Nelze předpokládat, že Tálibán, který odmítá očkování proti covidu z náboženských důvodů, bude testy požadovat. Testy tak již nebudou potřebné, paradoxně by tak měly být jednodušší i samotné deportace.

Ministr vnitra Karl Nehammer (Rakouská lidová strana) v neděli oznámil, že navzdory převzetí moci Tálibánem nebude pozastavena žádná deportace. „Musíme deportovat, jak jen to bude možné,“ řekl deníku. Ministerstvo vnitra a ministerstvo zahraničních věcí vyhlásily on-line konferenci o Afghánistánu. Cílem bylo posílit region nebo bezprostřední sousední státy.

Problém ovšem je, že tento slib vyznívá poněkud naprázdno, neboť už dva měsíce neprobíhají žádné deportace do Afghánistánu!

„Nehammer považuje Rakušany za hloupé: v roce 2020 oznámil „de facto“ zákaz azylu – výsledkem je exploze žádostí o azyl v Rakousku, která bude pokračovat i letos. Opatření na ochranu hranic nejsou ochranou hranic. Nehammer kritizuje azylový zákon EU a zároveň nehne prstem, aby se s ním dostal do konfrontace,“ upozornil Kickl na prázdné sliby ministra vnitra.

Zde jen doplňuji, že Kickl má zřejmě na mysli azylový zákon EU, podle něhož si musí žadatele o azyl ponechat na svém území ta země, která si je také na svém území „odchytí“. To tedy v případě, že o azyl v zemi, kde byli ilegálové odchyceni, požádají. Jedině v případě, že se zjistí, že žadatel o azyl si už o něj  požádal v jiné zemi EU, je deportován právě tam, kde první žádost podal.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Rakousko: Vládní Zelení požadují, aby zůstali afghánští vrazi 13leté Leonie v Rakousku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout