Mezi údajnými „tlumočníky a spolupracovníky,“ které si Francouzi přivezli do země, bylo i 5 Talibánců

Mezi údajnými „tlumočníky a spolupracovníky,“ které si Francouzi přivezli do země, bylo i 5 Talibánců

Pohádce o „tlumočnících a spolupracovnících“  dnes věří každý asi tak stejně, jako pohádce o doktorech a inženýrech v roce 2015. Ale vyprávění pohádek se zřejmě už tehdy politikům zalíbilo a stále se najde dostatek prostoduchých občanů, kteří jsou schopni na tyto povídačky naletět. Stejnou pohádku vyprávěla svým občanům v posledních dnech i francouzská média a politici. Do země se měli dostat výhradně „kolaboranti“. Tedy ti, kdo se obávali Talibánu a měl být ohrožen na životě. Jenže jak se nyní zjistilo, dokázalo se mezi ně „propašovat“ i 5 Talibánců. A kdo ví, zda nejde jen o špičku ledovce…

Čtyři Talibánci dorazili do Francie spolu s dalšími Afghánci v neděli, jeden v pondělí. Ti byli nyní zahrnuti do „MICAS“.

Co je to „MICAS“? Jde o individuální opatření správní kontroly a dohledu, které se  týká domácích vězení uložených s cílem zabránit možnému spáchání teroristických činů.

Konkrétně ministr vydává tento příkaz na základě informací předávaných francouzskými zpravodajskými službami. A má to velmi konkrétní důsledky: domácí vězení, tedy zákaz opustit obec pobytu, je nutná denní kontrola – hlášení na policejní stanici a zákaz kontaktu s určenými osobami. Až do dnešního dne si policie zvykla: pokud slyší „MICAS“, jde o osoby související s radikalizací a islámským terorismem. Tyto pokyny musely být vydány, když zjistili, že Francie právě přivedla na francouzskou půdu pět afghánských mužů, kteří již prokázali svůj teroristický potenciál.

Při každém příkazu musí ministerstvo vnitra své rozhodnutí odůvodňovat. Tito muži byli viděni se zbraněmi v Kábulu, jsou spojeni s identifikovanými Talibánci a jeden z nich dokonce v posledních dnech hlídal kontrolní stanoviště Talibanu v Kábulu. Důvod, proč je Francie vítá navzdory těmto informacím, které samotná administrativa považuje za nebezpečné, není jasný. V současné době jsou v karanténě v Covid hotelu, na úkor francouzských daňových poplatníků. Všichni jsou v oblasti Paříže. Právě dorazili a už jsou v hledáčku zpravodajských služeb. Právo na azyl? Humanitární povinnost?

Tolik tedy ze zprávy francouzských médií. Napadá mne jen, u kolika z těch (zatím) 170 Afghánců, které si naše vláda přivezla, bychom našli nějakou spojitost s Talibánem? Předpokládám, že do země, v níž islámský terorismus kompetentní místa dlouhodobě nezajímá, by se několik Talibánců propašovalo bez problémů…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Mezi údajnými „tlumočníky a spolupracovníky,“ které si Francouzi přivezli do země, bylo i 5 Talibánců

  1. Dovolím si načrtnúť tak trochu šialenú teóriu: Čo ak sa v najbližších rokoch úspešne infiltrujú moslimovia do blízkosti či priamo do prostredia globalistov a ich sluhov /Rothschildovci, Rockefellerovci, Gates, Soros, Európska komisia. OSN a pod./ a … /domyslite si/ ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.