Německo: Žid byl brutálně zbit bandou deseti Turků

Německo: Žid byl brutálně zbit bandou deseti Turků

Bude opět tento útok – jako všechny antisemitské útoky v Německu – sveden na ultrapravici? Bude se opět – jako tradičně – německá židovská obec vymezovat proti AfD? To jsou totiž v Německu ti, kdo jsou dnes nálepkováni za „antisemity“, ovšem o muslimech, coby skutečné příčině podobných útoků, se raději mlčí…

K antisemitskému útoku došlo v Kolíně nad Rýnem. 18letý muž byl zbit v pátek večer v parku Císaře Viléma v centru města, protože měl na sobě jarmulku.

Oba pachatelé (18 a 19) mladíkovi zlomili lícní a nosní kost a pak ho okradli o jarmulku (tradiční židovskou pokrývku hlavy). Oběť skončila vážně zraněna v nemocnici. „Byl ošklivě zmlácený v obličeji,“ řekl policejní mluvčí.

Mladý Žid strávil večer se známým v parku. Když kolem 23:30 odcházel, byl vystaven antisemitským urážkám skupinou deseti Turků.. Policistům se podařilo podezřelé vypátrat, protože  útok byl částečně natočen na videozáznam. Byli zatčeni jednu a půl hodiny po útoku.

Podezřelí jsou nyní opět na svobodě. Všichni jsou to Turci narození v Německu. Nyní jsou mimo jiné obviněni z loupeže a těžkého ublížení na zdraví.

Protože policie předpokládá antisemitské pozadí zločinu, policie to vyšetřuje jako antisemitský útok. Jak policie informovala v pondělí, hodnocení videa pokračuje. To má identifikovat další osoby, které se na zločinu podílely v pátek pozdě večer.

„Vyhodnocujeme všechny videozáznamy,“ řekl policejní mluvčí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Žid byl brutálně zbit bandou deseti Turků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.