Jen na německou základnu Ramstein přiletělo do soboty 20 500 Afghánců

Jen na německou základnu Ramstein přiletělo do soboty 20 500 Afghánců

Afghánci dopravováni nejen do Německa, ale i na další základny v Evropě, poměrně hodně jich přiletělo například do Itálie nebo Francie. A co je nejdůležitější – Afghánci mají být rozváženi po celé Evropě, tedy podle všeho i do dalších zemí. Invaze je tak mnohem lépe organizována, než tomu bylo v roce 2015, kdy většina údajných Syřanů dorazila po vlastní ose, většinou po zemi. Ke skutečným Syřanům se samozřejmě přidaly i různé další národnosti, pouze se za Syřany vydávající. Tak, jak byl v letech 2015-16 každý Syřan, dnes bude každý Afghánec.

Pohádce o tlumočnících a spolupracovnících už dnes asi nikdo soudný nevěří. Ti, kteří skutečně s okupanty spolupracovali, to navíc dělali pro peníze, vždyť v zemi s průměrným platem v přepočtu 5 tisíc si vydělali měsíčně v přepočtu 30-75 tisíc, tedy mnohonásobně víc, než Afghánci, kteří nekolaborovali. Většina Afghánců – zejména mužů – navíc nestojí o to, žít západním způsobem života, v Evropě hodlají pobírat dávky a zapadnout do svojí komunity. Všimněte si, že ani ženy po příletu do Evropy neodloží hidžáby a burky. Ostatně. 99% Afghánců chce žít v zemi, kde vládne šaría.

Nejen v Německu se tak v současné době soustřeďuje budoucí obohacení Evropy, přičemž je velmi pravděpodobné, že Afghánci budou nejprve legalizováni v Německu (Itálii, Francii,…) a teprve potom rozmístěni po zbytku EU. Připomínám, že Afghánci jsou zdaleka nejčastějšími pachateli násilné trestné činnosti – zejména sexuálních napadení, hromadných znásilnění, znásilnění dětí (Afghánci se „specializují“ na chlapce) a vražd ze cti.

A to nehovořím o dalším slučování rodin, kdy je více než pravděpodobné, že každý Afghánec na sebe časem „nabalí“ i 100-200 příbuzných…

Asi 20 500 evakuovaných z Afghánistánu přistálo do soboty na letecké základně Ramstein v Porýní-Falci. Oznámila to největší americká letecká základna mimo Ameriku. Ramstein poblíž Kaiserslauternu je od 20. srpna místem, kam USA Afghánce nejčastěji vyváží.

Na leteckou základnu dorazilo asi 100 letadel letectva Spojených států, informovala mluvčí základny. Více než 5 000 evakuovaných z dosavadních více než 20 500 cestovalo odtud na jiná cílová místa s asi 22 lety. Očekává se, že lety budou trvat po celý víkend, tedy i dnes.

Ti, kdo hledají ochranu, například bývalé americké místní síly v Afghánistánu a jejich rodiny, které opouštějí své domovy ve strachu z Tálibánu, jsou zpočátku ubytováni ve stanech a leteckých hangárech na letecké základně. V případě potřeby jsou registrováni a lékařsky ošetřeni. V amerických vojenských zařízeních Rýnská mušle v Kaiserslauternu jsou také dočasně ubytováni lidé z Afghánistánu..

Zdá se tedy, že už více než 5 tisíc Afghánců již bylo letecky rozmístěno mimo území Německa (ovšem kam konkrétně, zdroje neuvádí). Kolik dalších se přemístí nejen z Německa a kam budou přemístěni je ovšem otázkou. To možná časem poznáme i u nás, až zjistíme, že i zde se nám záhadně vytvořila podobná ghetta, jako jsou ta západoevropská…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Jen na německou základnu Ramstein přiletělo do soboty 20 500 Afghánců

  1. V noci byl letecký most Quatar – Kábul čilý, jedno letadlo za druhým (flightradar24.com), ale i teď létají. Taková invaze do Evropy je dalším nebezpečným počinem vládců proti vlastním občanům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.