Italské Castel Volturno – africká výspa v Evropě, kde má polovina obyvatel AIDS

Italské Castel Volturno – africká výspa v Evropě, kde má polovina obyvatel AIDS

O italském městečku, kdysi oblíbeném turistickém letovisku, které se proměnilo v jakési malé Mogadišo, jste si mohli přečíst už zde. V tomto městě již žije víc černochů než Italů a dá se bez nadsázky říct, že nám názorně ukazuje, jak by mohla časem vypadat taková multikulturní Evropa.

Zatímco každý příchozí Afričan je ihned otestován na covid, tak mnohem nebezpečnější chorobu – AIDS – nikdo neřeší. Přitom v mnoha afrických zemích lze hovořit o trvalé epidemii této nemoci, která je nyní stále častěji zavlékána z Afriky do Evropy. Při nemalém počtu znásilnění je navíc velká pravděpodobnost, že se časem začne tato choroba stále více šířit i mezi nerizikové skupiny obyvatel.

Ženy, které na ulicích už i za bílého dne stále častěji přepadají dovážení obohacovači, si tak mohou po znásilnění odnést víc, než „jen“ doživotní traumatizující zážitek…

V Castel Volturno, bývalém turistickém ráji, který nyní okupují desetitisíce Afričanů, včetně nelegálních přistěhovalců, doslova bují AIDS.

AIDS se nekontrolovatelně šíří a zdá se, že si toho nikdo nevšímá, právě včera nezletilá dívka zjistila, že je HIV pozitivní a těhotná. Na 100 lidí je v Castel Volturno 40 HIV pozitivních. Jsme v Castel Volturno, kde se oběti kuplířů prostituují za 10 eur.

Nigerijci vás roztrhají na kusy, doslova. Jsou mnohem násilnější, než italská mafie. Vidíme to i u prostitutek, kterým pomáháme. Přesvědčit je, aby šly na HIV test, je velmi těžké. Jsou tak ovlivněny pověrami souvisejícími s voodoo, že se bojí přiblížit ke gynekologovi. Často jsou jejich pasáci ženy a „velké mamas“ jsou schopny je okamžitě zmrzačit a mučit. Je to neustálé násilí, fyzické i psychické. Chcete-li se ho zbavit, musíte zaplatit výkupné 60 tisíc eur, proto jsou ženy nuceny se prostituovat.

Nigerijští drogoví dealeři a mafiáni a děvky nigerijské mafie dorazili s loděmi neziskovek, které stát do Itálie dotáhl. Stačilo by získat zpět oblast a naložit vše na vojenská letadla. Jak ukazuje letecká doprava z Kábulu, za měsíc by se dalo repatriovat všechny nigerijské ilegály, kteří okupují Castel Volturno. Problém vyřešen.

Místo toho jsou stále v Itálii a jsou nakaženi. Není to překvapení, protože pocházejí z oblastí, kde je AIDS endemický a nemění své chování, protože se zde právě oni pohybují nebo se rodí a rostou. Jinak by Haiti bylo stejně bohaté jako Bahamy.

Navíc z vyšetřování zločinné neziskovky Lékařů bez hranic, která nyní nadále přistává s lodí Ocean Viking, se zjistilo, že za 2 roky s ní v Itálii přistálo více než 50 tisíc potenciálně infikovaných nelegálních přistěhovalců. Mnoho z nich mělo AIDS. Ale to se nikdy nedozvíme. „Ústava  zakazuje jim dělat krevní testy.“

To, že AIDS přichází na lodích, potvrzuje studie zveřejněná asociací Anlaids. Ve skutečnosti byly asi dvě třetiny subsaharských Afričanů léčených na AIDS infikovány HIV ještě před příjezdem do Itálie.

Ti, kteří v těchto letech dorazili na lodích, byli z 90 % subsaharští Afričané, což znamená, že asi dvě třetiny těch, kteří přistávají a jsou nakaženi AIDS, byli nakaženi již před příjezdem do Itálie.

To jsou šokující čísla.

Čísla potvrzená  významným italským imunologem Aiutim, který již dávno spustil alarm proti AIDS mezi africkými ilegály přítomnými v Itálii. Koneckonců, čísla nelžou. V Itálii je AIDS čistě nemocí přistěhovalců a homosexuálů. Často jsou to ti první, kteří infikují druhé prostřednictvím promiskuity a nechráněného pohlavního styku.

V Itálii je 3 500-4 000 nových diagnóz infekce HIV ročně, přičemž Afričané jsou desetkrát více nakaženi AIDS než Italové.

Nelžou ani čísla, která pocházejí přímo z Libye. Ředitel sil pro boj proti nelegální imigraci v Kufře, na jihovýchodě Libye, al Fadhil, potvrdil, že jeho muži našli nespočet „případů AIDS mezi imigranty přítomnými v detenčních centrech“.

V rozhovoru s libyjským deníkem „al Wasat“ al Fadili vysvětlil, že „nedávno místní Červený půlměsíc provedl krevní testy na 1050 ilegálech přítomných v Kufrě. Ukázalo se, že 400 má virus HIV. Mnoho dalších má hepatitidu B. Většinou pocházeli ze zemí s nízkou úrovní vzdělání a všichni byli repatriováni.“

Stručně řečeno, podle těchto údajů by zhruba polovina z těch, kteří se dostanou na lodě, mohla být infikována. A tyto údaje jsou potvrzeny tím, co se děje v místech, kde jsou ilegálové vyloďováni.

V průběhu roku 2017 bylo v Občanské nemocnici v Palermu, regionálním referenčním centru pro Sicílii pro pohlavně přenosné nemoci, nalezeno 65 nových případů AIDS. Nárůst ve srovnání s předchozími roky: v roce 2016 jich bylo 53, 42 v roce 2015, 34 v roce 2014, 20 v roce 2013.  Trend v souladu s čísly za celou Sicílii. Čísla v tomto případě odkazují na rok 2016, kdy došlo k nejnovější aktualizaci regionálního registru. V tomto roce bylo nových diagnóz infekce HIV na Sicílii 274. Téměř dvojnásobek případů před šesti lety: v roce 2010 jich bylo ve skutečnosti 143 s prakticky konstantním růstem rok od roku.

Údaje potvrdily i jiné studie, které však na rozdíl od libyjských studií nezohledňuje všechny, kdo přistávají.

Koneckonců, stačí se podívat na mapu Afriky s počtem nakažených:

V některých zemích jsou nakažených miliony, jako například v Nigerii, i když tam je to dáno především početnou populací země. Jisté je i to, že zdaleka ne všechny případy AIDS jsou podchyceny.

AIDS a mnohé další nemoci, které byly problémem Afriky, se časem mohou stát i problémem Evropy. A jedná se o nemoci, jejichž zvýšený výskyt – na rozdíl od méně nebezpečného covidu – vůbec nikdo neřeší…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

One thought on “Italské Castel Volturno – africká výspa v Evropě, kde má polovina obyvatel AIDS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout