Francie: Maročan s kumpány obtěžoval a napadal ženy na pláži a nutil je, aby se oblékly

Francie: Maročan s kumpány obtěžoval a napadal ženy na pláži a nutil je, aby se oblékly

Kdy konečně Evropané pochopí, že muslimové považují Evropu za dobývané a v některých částech dokonce za dobyté území? S tím souvisí i narůst jejich požadavků, který začíná u modliteben, mešit, zákazů vepřového v jídelnách, zákazu vánočních stromků na náměstích a pokračuje určováním toho, jak se mají oblékat cizí ženy.

Už delší dobu má Francie zejména v letním období problémy s muslimskými obohacovači, kteří stále častěji útočí na zejména v létě spoře oděné ženy a dívky. Mnohé již byly za své minisukně, tílka nebo kraťasy dokonce fyzicky napadeny, přičemž útoky se – jak se zdá – přenesly z francouzských ulic na pláže.

21. srpna byli plavčíci CRS, kteří sledují plavce v Messanges, informováni turisty, že pět jedinců chodí po pláži, obtěžuje a napadá ženy v plavkách a žádá je, aby se oblékly. Četníci záhy provedli kontrolu totožnosti obtížných muslimů a zjistili, že jeden z nich je předmětem příkazu k vyhoštění z území, vydaného 6. srpna. Nařízení bylo doplněno zákazem opustit  domov v Mayenne a pravidelně se hlásit úřadům. 25letý muž by tak měl být co nejdřív deportován do Maroka.

O ostatních kumpánech obtížného muslima zdroje nic neuvádí, není ani jasné, zda byli za své útoky na ženy v plavkách jakkoli potrestáni. Ovšem v zemi, kde se muslim netrestá dokonce ani za vraždu, je pravděpodobné, že byli propuštěni a záhy se na pláž vrátili….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.