Berlínská Humboldtova univerzita hledá nového zaměstnance, nesmí být běloch

Berlínská Humboldtova univerzita hledá nového zaměstnance, nesmí být běloch

Umíte si představit, že by v dnešní době nějaká firma napsala inzerát na jakýkoli pracovní post a uvedla by tam, že se nemají hlásit barevní? To by bylo povyku!! Ihned by se sešly všechny možné vysoce ziskové lidskoprávní neziskovky a podaly by žalobu, z níž by vyšla takováto firma, včetně toho, kdo by inzerát zveřejnil, jako rasistická a všechny zodpovědné osoby by byly nejen veřejně pranýřovány v médiích, ale také by stanuly před soudem.

Prakticky by taková firma byla zcela odrovnaná. Ovšem ne tak berlínská Humboldtova univerzita, která mohla dát bez větších problémů svůj rasismus najevo, neboť se v tomto případě jedná o rasismus systémem podporovaný.

Berlínská Humboldtova univerzita, která je financována z veřejných prostředků, inzerovala novou pracovní pozici. Věta v tendru trochu připomíná široce známou chybu pronajímatele, který nechce pronajmout svůj byt „černochům nebo Turkům“ a dostane se tak až před soud. Tato věta z inzerátu na zaměstnání, proti které je třeba vznést námitku, byla:

„Žádáme proto bílé lidi, aby se zdrželi žádosti o tento post v poradenském centru.“

 

Pozice údajně vyžaduje, aby byl konzultant černý nebo určen jako „barevná osoba“. Má jít údajně o pozici, která je zaměřena na potřeby osob, které hledají radu, protože jsou rasově diskriminovány a poradce tak s nimi může pohodlně sdílet své zkušenosti.

Cílem konzultanta je povzbudit lidi, aby se bránili proti „rasové diskriminaci“. Základem pro vytvoření takového postu (financovaného z peněz daňových poplatníků) je předpoklad, že rasismus číhá téměř ve všech koutech Německa, včetně Humboldtovy univerzity.

V reakci na ostrou kritiku byl sporný inzerát vyměněn za jiný, který nyní zní:

„Vítáme lidi postižené rasismem.“

K uvedenému jen dodávám, že pokud se dnes kdokoli setká s rasismem, tak nejčastěji právě s tím protibělošským. Barevné menšiny jsou dnes naopak ve většině zemí EU (Německo nevyjímaje) ve všech směrech upřednostňovány a protěžovány….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Berlínská Humboldtova univerzita hledá nového zaměstnance, nesmí být běloch

  1. Nielen farebné menšiny sú v dnešnej neomarxistickým terorom ovládanej Európe privilegované, ale aj náboženské /prakticky výlučne moslimovia – budhisti či hinduisti len výnimočne, kresťania nikdy/ a sexuálne /LGBTI , pedofili atď./ .

  2. Neomarxistická taktika zahrnuje všemožné skupiny obyvatel, které lze poštvat proti sobě navzájem, rasy, národnosti, pohlaví, věk, sociální postavení, ideologie, náboženství, . Čím houšť, tím se jim bude lépe vládnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout