Útoky muslimů na homosexuály v Belgii pokračují (video)

Útoky muslimů na homosexuály v Belgii pokračují (video)

V minulosti jste si zde již mohli přečíst informace o situaci homosexuálů v Belgii, kde dochází stále častěji k útokům proti nim, přičemž útočící muslimové si neváhají svoje útoky natáčet. V Belgii je také velmi aktivní Islámský stát a jiné bojůvky, samotný Brusel je již natolik islamizován, že ve většině čtvrtí je nejčastějším jménem novorozence Mohamed, zpravidla následovaný Ahmedem.

Je až symbolické, že právě v Bruselu sídlí organizace, která islamizaci Evropy velmi vydatně napomáhá. Bez zajímavosti jistě není i fakt, že podle různých průzkumů volí většina homosexuálů v Evropě ty strany, které podporují muslimskou invazi, tedy sami homosexuálové si tak svoje budoucí vrahy dováží.

Nebudu zde zbytečně opakovat již ohrané video, které ukazuje popravy homosexuálů v Iráku, doprovázelo už mnohé články k této tematice. Je třeba si uvědomit, že k něčemu podobnému bude dřív či později docházet i v Evropě.

Zatím dochází především k fyzickým útokům a ponižování, ale – jak dokazuje i loňský případ z Drážďan – dochází i k vraždám.

Kolik homosexuálů se účastnilo demonstrací pod transparentem „Uprchlíci vítejte“? Je prokázané, že na těchto demonstracích se často objevují tytéž osoby jako v LGBTQ průvodech. To tedy podpoří jistou komunitu a poté i její vrahy? Ostatně, právě Bartoš a jeho Piráti se objevují v obou typech průvodů.

Ale nyní se již pojďme podívat do Belgie.

Oudenaarde (Belgie): čečenský teenager bije chlapce, protože je homosexuál, jiný mladík – Maročan vysílá scénu na Instagramu s výkřiky ‚Alláhu Akbar‘.

Soudce pro mladistvé v Oudenaarde ve středu rozhodl o propuštění dvou nezletilých podezřelých z napadení možného homofobního charakteru a krádeže duhové vlajky.

Toto pondělí byl Mezinárodní den proti homofobii a transfobii, který vysvětluje přítomnost této vlajky poblíž školy. Starosta Oudenaarde Marnic De Meulemeester zareagoval rázně: „Videa jsem shlédl s velkým rozhořčením. Místní policie okamžitě v pondělí vstoupila do akce a byla schopna pachatele poměrně rychle identifikovat a zatknout. “

Jsou to chlapci ve věku 14 a 16 let. Ve středu byli představeni soudci pro mladistvé v Oudenaarde, který je propustil za několika podmínek. Byli umístěni do domácího vězení na dva měsíce a budou muset vykonávat 20 a 40hodinové veřejně prospěšné práce. Budou se také muset účastnit vzdělávacího projektu. Odškodnění oběti ještě nebylo stanoveno. Tato opatření zůstávají předběžná a soudce je může ještě změnit.

V Oudenaarde byla také zahájena petice proti homofobii, která mimo jiné tvrdí, že oběť byla napadena za to, že je homosexuál, šlo o útok čistě na základě orientace.

Podobná petice v zemi, která je už natolik islamizována, že se islámská strana dostává na mnoha místech do komunálu a míří i do parlamentu, je zcela zbytečná. V Belgii to totiž není o tom zda tam vznikne chalífát, ale otázka už je jen ta, kdy k tomu dojde. Pak se samozřejmě stane homosexualita trestnou…

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Útoky muslimů na homosexuály v Belgii pokračují (video)

  1. Doba, kedy napr. eurofašistický fanatik Charles Michel /ktorý sa už dávno priznal k homosexualite/ dostane trest smrti, sa rýchlo blíži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout