Pro deportace ilegálů je nutný i covid test, Dánsko je testuje i za použití násilí

Pro deportace ilegálů je nutný i covid test, Dánsko je testuje i za použití násilí

Většina multikulturně obohacovaných evropských zemí si aktuálně stěžuje na to, že 90% plánovaných deportací nemohou provést, neboť odmítnutí žadatelé o azyl se nechtějí nechat testovat. Bez testů je totiž jejich domovské země odmítají přijmout, tak se nakonec stává, že zůstanou v zemi, kde byli odmítnuti. To samozřejmě sami invazisté moc dobře ví, proto tak vehementně testy odmítají.

Například ve Švédsku hned 9 z 10 zločinců, kteří měli být deportováni, zůstává v zemi, neboť jakmile odmítnou, nikdo je nadále do testování nenutí. Nicméně, země původu je bez negativních testů odmítají přijmout.

Podle švédského práva musí být osoby v současné době dobrovolně – tedy zcela bez nátlaku – testovány.

Dánsko ovšem s ilegály, určenými k deportacím, takto v rukavičkách rozhodně nezachází. Pokud testování odmítnou, je na ně vyvinut nátlak.  Dánsko tak ty žadatele o azyl, kteří testy odmítnou, testuje i násilně, nelze-li jinak.

Většinou, avšak ne vždy, zaberou výhružky. Ve dvou případech musely být testy provedeny i za použití fyzického násilí.

Levicová strana Enhedslisten však tento postup kritizuje. “Pokud nemáte zákonné právo pobývat v Dánsku, neměli byste tu samozřejmě být, ale neměli byste být vystaveni ani nátlaku. Je to přehnané,” řekla deníku Jyllandsposten Rosa Lundová, tisková mluvčí strany Enhedslisten.

Dánsko je nyní jedinou zemí EU, které se tedy deportace daří, neboť ostatní islamizované země si stěžují na stejný problém, který tíží Švédsko: nejsou schopny se ilegálů zbavit, neboť v rámci falešné pseudohumanity se zdráhají vyvíjet na ilegály, kteří jsou určeni k deportacím, nátlak, aby se dali testovat.

Je zajímavé, že tytéž země, které se zdráhají vyvinout byť jen sebemenší nátlak na většinou kriminální ilegály, se jinak neštítí dělat nátlak na své vlastní občany, aby se dávali nejen testovat, ale i očkovat.

Francie pak nyní zcela názorně ukázala, jak rozdílně zachází s vlastními lidmi, oproti těm, kteří žijí v muslimských ghettech. Ve Francii je celkem asi 150 lokalit, kde již vládne šaría a jsou i jinak zcela odtržené od státu, tudíž si žijí svým vlastním životem.

Právě tam nebudou platit jinde povinné očkovací pasy, bez nichž se už běžný Francouz nedostane za zábavou, sportem nebo do restaurací či k různým službám (podobně, jako u nás). Ovšem už nyní je jasné, že kebabárny, halal restaurace, šíša bary a další podniky na islamizovaných územích budou těchto nařízení plně zproštěny.

Ostatně, totéž jsme mohli vidět i v dobách lockdownů, kdy v některých zemích mešity fungovaly naplno, zatímco například kostely byly o Velikonocích omezovány. To se týkalo třeba Francie, Německa nebo Itálie. Ve Francii byli muslimové dokonce o ramadánu zproštěni jinak plošného zákazu nočního vycházení…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Pro deportace ilegálů je nutný i covid test, Dánsko je testuje i za použití násilí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.