O celkem 572 „trosečníků“ z lodi Ocean Viking zatím žádná evropská země nestojí

O celkem 572 „trosečníků“ z lodi Ocean Viking zatím žádná evropská země nestojí

Francouzská loď Lékařů bez hranic, plná džihádistů, zatím marně brázdí vody Středozemního moře. Už druhým dnem žádá Maltu a Itálii o vpuštění do některého z přístavů, jenže Malta už tradičně odmítá a Itálie, jejíž přijímací centra praskají ve švech, už zřejmě nemá kapacity na přijímání dalších ilegálů. Ovšem podle zkušeností předpokládám, že to bude právě Itálie, kdo zřejmě ještě dnes přistání lodi povolí..

Centrální Středomoří, 6. července 2021: Po šesti záchranných operacích v maltské a libyjské pátrací a záchranné zóně od čtvrtka 1. července se Ocean Viking postaral o 572 „trosečníků“, včetně 183 údajně nezletilých, kteří musí být naléhavě vyloděni v bezpečném přístavu. Při absenci námořní koordinace vyzývá SOS MEDITERRANEE evropské země, aby urychleně koordinovaly vylodění 572 přeživších v bezpečném přístavu.

Tolik tedy žádost pašerácké lodi vysoce ziskové neziskovky, která je velmi štědře dotována dokonce i z peněz samotných Evropanů. Paradoxně si tak Evropané sami dobrovolně platí svoji výměnu za Afričany.

ImageImage

Ocean Viking, pašerácká loď SOS Méditerranée, shromáždila v noci z neděle na pondělí ve Středozemním moři 369 nových trosečníků po šesté záchranné operaci během několika dní.

Mezi 369 lidmi nalezenými na palubě velkého dřevěného člunu, objeveného u libyjských břehů, je 9 žen, 2 děti a údajně 110 nezletilých osob bez doprovodu, řekla agentuře AFP mluvčí neziskovky. Na lodi je nyní 572 přeživších, uvádí asociace.

Předpokládám, že nejpozději do dnešního večera budou minimálně údajní „nezletilci bez doprovodu“ (jimž je často i kolem 30-40 let) a těch pár žen s dětmi vyloděni v některém z italských přístavů, pravděpodobně na Sicílii, kde je invazi velmi vstřícná vláda. Palermský starosta dokonce udělil členům této podvratné neziskovky čestné občanství města…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “O celkem 572 „trosečníků“ z lodi Ocean Viking zatím žádná evropská země nestojí

  1. Zvláštní je, že Francouzská loď nepluje do Francie, navíc když Macron se s těmi exotickými pány rád fotí. I když samozřejmě by měli být trosečníci navráceni do Afriky, aby náhodou v cizím prostředí v Evropě neutrpěli nějaký šok, jak víme mnoho z nich má pak psychické problémy a podstupují pak léčbu v psychiatrických zařízeních. Evidentně jim Evropské prostředí nesvědčí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout