Nizozemský novinář šel po krku největšímu marockému mafiánovi, nyní postřelen bojuje o život

Nizozemský novinář šel po krku největšímu marockému mafiánovi, nyní postřelen bojuje o život

Dalším důvodem takřka neomezené moci muslimských gangů, které dnes už v západní Evropě prakticky zcela ovládly nejvyšší příčky organizovaného zločinu, je fakt, že jen málokdo z těch, kdo jim jdou po krku, je v bezpečí. Obzvlášť pak, odhaluje-li jejich kriminální struktury veřejně, jako to dělal už roky nizozemský novinář, který byl tento týden postřelen pravděpodobně právě marockými mafiány, přímo napojenými na hlavu organizovaného zločinu v Holandsku, Maročana Ridouana Taghiho.

Ridouan Taghi je marocký mafián, který je od svého zajetí v Dubaji v roce 2019 ve vazbě v Nizozemsku. Je považován za nejmocnější a nejnebezpečnější postavu nizozemského organizovaného zločinu. Ovšem i když je momentálně ve vazbě, má vzhledem ke svému obrovskému vlivu v nizozemském podsvětí dostatečně dlouhé prsty na to, aby mohl ovlivňovat i dění venku.

Dubai extradites alleged 'Angels of Death' boss to Netherlands | Crime News  | Al Jazeera
44letý Ridouan Taghi po zatčení v Dubaji

Peter R. de Vries (viz titulek) je nizozemský investigativní novinář, který se specializuje na organizovaný zločin. V Nizozemsku, stejně jako ve většině zbytku západní Evropy, dominuje organizovanému zločinu tzv. „obohacující kultura vyznavačů náboženství míru“. V holandském případě jsou to většinou Maročané, hovorově známí jako Mocro Mob, s Ridouanem Taghim jako jejich vůdcem. Vyšetřování novináře De Vriese ho údajně vyneslo na první místo na seznamu terčů Mocro Mob, a teď se zdá, že útok proti němu byl proveden právě touto mafií.

Peter R. de Vries je těžce zraněn a bojuje o život. Šéf amsterdamské policie Paauw řekl, že byli zatčeni tři podezřelí, včetně možného střelce. Odpovídá popisu, který v úterý večer rozeslala policie.

Dva z podezřelých byli zatčeni v autě na dálnici A4 poblíž Leidschendamu. Třetí byl zatčen v Amsterdamu.

V odpovědi na otázky novinářů o bezpečnosti Petera R. de Vriese řekl amsterdamský nejvyšší žalobce De Beukelaer, že z bezpečnostních důvodů o tom nic říct nemůže.

De Vries byl postřelen v úterý kolem 19:30 na ulici . Stalo se tak v Lange Leidsedwarsstraat v centru Amsterdamu, nedaleko studia RTL Boulevard, kde byl hostem. Jeho situace okamžitě vypadala vážně, protože bylo brzy jasné, že byl zasažen do hlavy.

V době útoku bylo na ulicích mnoho lidí a mnozí pokus o vraždu viděli.  Podle Halsemové, starostky Amsterodamu, čtyřiašedesátiletý reportér zdaleka nedokončil svou práci. Říkala, že myslí na jeho rodinu a jeho milované.

Tolik tedy k činu, který názorně ukazuje, že onou obávanou mafií už dnes dávno není mafie italská, ale především zločinecká spolčení sestávající nejen z nově příchozích „obohacovačů“, ale i z těch, kteří se již v Evropě narodili ve 2. nebo dokonce i 3. generaci.

Zatímco v Holandsku tak kralují organizovanému zločinu Maročané, ve zmíněné Itálii jsou to především Nigerijci, ve Francii Arabové (všeobecně, z různých zemí), ve Švédsku Arabové a Somálci a v Německu zhruba napůl Turci a Arabové (především Libanonci)….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Nizozemský novinář šel po krku největšímu marockému mafiánovi, nyní postřelen bojuje o život

  1. K mafiám uvedeným v závere článku ešte treba prirátať niektoré ďalšie. Napr. vietnamskú a cigánsku /tá dominuje predovšetkým v Maďarsku a na južnom Slovensku/…

  2. Nizozemská vláda Maročany chrání jak může, a kdo je kritizuje tak je obviněn z rasismu a xenofobie. Žádný Nizozemec nesmí říci, že Maročany ve své zemi nechce. I když, dle výsledků voleb, je tam asi většina chce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout