Při přestřelce dvou muslimských gangů ve Francii byla zabita náhodná oběť, 17letá dívka

Při přestřelce dvou muslimských gangů ve Francii byla zabita náhodná oběť, 17letá dívka

Náhodné oběti jsou stále častější daní za multikulturalismus. Tento případ se objevil jen pár dnů poté, kdy byl ve Španělsku dopaden člen muslimského gangu, který vloni ve Švédsku zastřelil při přestřelce třináctiletou dívku, která nedaleko místa přestřelky venčila psa.

loňská náhodná oběť přestřelky ve Švédsku

V islamizovaných zemích dnes nikdo neví, kdy se takovou náhodnou obětí stane a nemusí jít jen o přestřelky, ale i o útoky, nejčastěji nožem. Ty jsou na každodenním pořádku a moc se o nich ani nepíše, protože se staly jakým si běžným západoevropským “folklórem”.

Zatímco EU se snaží na maximum omezit držení zbraní původních evropských obyvatel, muslimské gangy, které se zbraněmi zpravidla také obchodují, mají většinou v zásobě poměrně slušný arzenál. Jako zbrojnice jsou pak velmi často využívány mešity, neboť mohamedáni moc dobře ví, že si nikdo nedovolí udělat v jejich zázemí prohlídku, to by totiž byla islamofobie.

Muslimské gangy ovládly dokonce celé lokality v islamizovaných západoevropských zemích, proto mají na svém kontě již spoustu obětí a ne vždy jde jen o členy konkurenčního gangu. Ostatně, pokud se střílí jen mezi sebou, tak to asi nikomu až tak nevadí. Ale i tak náhodných obětí přibývá…

Došlo k novému útoku válečnou zbraní v Septemes les Valons. Dva členové konkurenčních gangů údajně včera večer stříleli z kalašnikovů a střelili při tom na náhodně projíždějící auto.

V autě seděli tři lidé: řidič, který vyvázl bez zranění ze střelby, spolujezdec, 21letý muž, který byl střelen do ramene, a 17letá dívka sedící na zadním sedadle, která byla střelena třikrát do hlavy. Svým zraněním podlehla. Tato mladá dívka je považována za vedlejší oběť této šesté střelby v oblasti za méně než dva týdny.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Při přestřelce dvou muslimských gangů ve Francii byla zabita náhodná oběť, 17letá dívka

  1. Mylně jsou lidé v klidu, když si myslí, že když se perou gangy mezi sebou, tak se jich to netýká. Týká se to ale celé společnosti velice. Už jen zabrání veřejného prostoru a vytváření nebezpečných zón a území války je selháním státu v jeho primární funkci tj. ochrany občanů a zajištění práva a bezpečnosti ne celém území státu. Proto státy vůbec vznikly, za účelem ochrany svých obyvatel, jinak jsou k ničemu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.