Německo: Policie hledá Turka, který na ulici postřelil exmanželku a jejího syna

Německo: Policie hledá Turka, který na ulici postřelil exmanželku a jejího syna

Vražda ze cti se velmi často vztahuje i na příbuzné oběti, která má být zavražděna. Nejinak tomu bylo i v tomto případě, kdy došlo ke krvavému činu na ulici před zraky svědků, oběti však zřejmě měly štěstí, že vrah nebyl příliš dobrý střelec.

Zdroje sice neuvádí, zda jsou žena a její syn německého nebo tureckého původu, ovšem za pravděpodobnější považuji, že se jedná o Němku, která se zřejmě dala s Turkem dohromady coby svobodná matka nebo po rozvodu s prvním manželem, otcem postřeleného syna….

Tmavá pleť, šedivějící vlasy, štíhlá postava. S touto fotografií (výše) policie pátrá po Bayramu Ö. (53 let, 178 cm vysoký). Muž údajně postřelil ve středu odpoledne svou exmanželku (47) a jejího syna (24) na ulici Geibelstraße v Remscheidu a od té doby je na útěku.

Obě oběti byly převezeny do nemocnice s vážnými, ale ne život ohrožujícími zraněními. Oddělení vražd vyšetřuje čin jako pokus o vraždu. Případný svědek by měl okamžitě přivolat policii, neměl by však sám hledaného muže kontaktovat. Krvavý zločin odstartoval ve středu rozsáhlou policejní operaci. Pozadím činu jsou mezilidské spory (jak se politicky korektně v Německu nazývá vražda ze cti).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Policie hledá Turka, který na ulici postřelil exmanželku a jejího syna

  1. Severní Porýní-Vestfálsko je díky urputným vítačům již silně multikulturní, a za čs bude monokulturní, is lámské, a takový chlap ani nebude muset utíkat před policií, jelikož zákon šaria je na jeho straně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.