Česká – duhová – pošta se pustila do LGBTQ propagandy, platíte to i vy

Česká – duhová – pošta se pustila do LGBTQ propagandy, platíte to i vy

Jistě jste si všimli, že každoročně se touto dobou některé firmy pustí  v souvislosti s Prague Pride do LGBTQ propagandy. Už tradičně tuto akci propaguje například Ikea, která vyvěšuje u obchodů duhovou vlajku. Samozřejmě, například u obchodu Ikea v Rijádu tuto vlajku nikdy neuvidíte… Ovšem v tomto – a mnoha dalších případech (výčet firem by vydal na půl článku) – se jedná o firmy soukromé, takže můžeme říct, ať si dělají co se jim zachce a mávnout nad tím rukou nebo se tomu zasmát. Vždyť můžeme nakupovat jinde.

Nicméně, nyní se rozhodla dělat tutéž propagandu i firma, která je hrazena daňovými poplatníky, tedy všemi občany ČR. Jak je vidět, tak Al Hamajda, pod jehož ministerstvo pošta spadá, jede globalistickou agendu do důsledků. Na jedné straně podporuje islám a zavádí zákon proti rouhání, přesně jako podle práva šaría, nazvaný zákon o předsudečné nenávisti a na té druhé podporuje z vašich peněz LGBTQ propagandu, která je v přímém protikladu s jeho oblíbeným islámem.

Tedy propagandu akce, při níž se po ulicích producírují za bílého dne kdejaké polonahé kreatury v latexových oblečcích s pavím pérem v zadku. V těchto průvodech už se ovšem v minulosti dovolávali svých „práv“ i pedofilové či zoofilové…

Toto tedy podporujete ze svých peněz. Cituji ze stránek „duhové“ České pošty:

Česká pošta je hrdá na to, že může být strategickým partnerem festivalu Prague Pride, jehož letošním tématem je coming out. Festival se v Praze uskuteční v týdnu od 2. do 8. srpna. Své přesvědčení, že nezáleží na tom, jaký kdo je, ale všichni jsme si rovni, při té příležitosti Pošta podpoří například duhovým logem na sociálních sítích, speciálním rámečkem Pohlednice Online či limitovanou edicí duhového balíku.

Duhový balík bude během Prague Pride k dispozici na 400 největších poštách a klienti jej získají při nákupu jiných kartonových obalů. Na vybraných akcích festivalu bude balík rovněž k dispozici.

Nemyslím, že by podobná propaganda měla být hrazena z veřejných peněz, zejména z peněz organizace, která je neustále ve ztrátě a své služby až neúměrně zdražuje. Namísto financování zlepšení už tak mizerných služeb, se věnuje podpoře akce, která má i bez této organizace mnohem větší propagaci, než si zaslouží. Duha kam se podíváte. Viděli jste však, že by někdo podobně propagoval třeba tradiční rodinu? Neviděli a vězte, že ani neuvidíte. Tradiční rodina do globalistických plánů nezapadá.

A nakonec, Prague pride patří k akcím, které mají přesně opačný efekt, než jaký deklaruje. Zatímco drtivé většině lidí u nás je úplně jedno, co má kdo za orientaci a nijak to neřeší, podobné akce mnohé lidi  naopak vytáčí a proti této komunitě (včetně normálních homosexuálů, kteří tu akci nepodporují) popuzuje.

A podpora akce ze strany České pošty, která je věčně ztrátová, rozlítí ještě víc lidí, kteří si uvědomí, že jsou nyní nuceni tuto propagandu platit ze svých daní…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Česká – duhová – pošta se pustila do LGBTQ propagandy, platíte to i vy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout