Invaze do španělské Melilly pokračuje, také dnes nad ránem přelezla skupina Afričanů plot (video)

Invaze do španělské Melilly pokračuje, také dnes nad ránem přelezla skupina Afričanů plot (video)

Podobně, jako před dvěma dny také dnes zdolala skupina Afričanů plot v exklávě Melilla. Zdá se, že ploty už nebudou stačit. Ostatně, poté, kdy byly ploty záhy po výstavbě vybaveny v horní části ostnatým drátem, pohraničníci byli nuceni drát záhy odstranit, neboť jak španělská vláda, tak EU prohlásily, že je to nehumánní…

 

Skupina několika ilegálů subsaharského původu dnes ráno vstoupila po zdolání hraničního plotu do exklávy Melilla, byl to druhý přechod zaznamenaný za pouhých 48 hodin.

Ve středu kolem 4:15 hod. civilní garda objevila skupinu více než stovky subsaharských Afričanů, kteří se blížili k plotu v oblasti mezi Barrio Chino a Beni Enzar.

Afričané, kteří měli na botách speciálně upravené hřeby a v rukou háčky, s jejichž pomocí přelézali, házeli kameny jak na marocké bezpečnostní síly, které aktivně spolupracovaly na potlačení invaze, tak na španělskou zónu, kde se nacházela Občanská garda ve spolupráci s národní policií a místní policií.

Háčky, vyrobené ručně, používají přistěhovalci, aby jim pomohly přelézt ploty vysoké šest metrů. Před několika lety ministerstvo vnitra navíc posílilo obvod záchytnými sítěmi.

jeden z nově příchozích
speciálně upravené boty
háčky, s jejichž pomocí přelezli
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Invaze do španělské Melilly pokračuje, také dnes nad ránem přelezla skupina Afričanů plot (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout