Globální islámští vůdci hodlají zřídit centrum pro šíření islámu v Norsku

Globální islámští vůdci hodlají zřídit centrum pro šíření islámu v Norsku

Možná si říkáte, proč zrovna v Norsku. Ovšem jde zřejmě o fakt, že tato země není v EU, nicméně i přesto tamní liberální vláda neustále přiváží do země další a další muslimy. Ruku v ruce s tím jde ovšem rostoucí kriminalita  a hrozí, že kdyby si příště Norové zvolili “špatně”, mohlo by dojít k podobné situaci jako v případě Dánska, které si uvědomilo, že je silně islamizováno a začalo provádět poměrně zásadní kroky, aby islamizaci alespoň zpomalilo. Nicméně dokud je země v EU, žádné kroky nebudou dostatečně efektivní tak, aby se Dánsko ve finále neislamizovalo.

V Norsku by však mohla být případná protiislámská vláda úspěšnější. Zatímco EU financuje stamiliony eur různé radikální islámské organizace, které se velmi dobře starají o to, aby byly jednotlivé země islamizovány a může případně neposlušné země umravnit, v Norsku EU vliv nemá. Zřejmě i to je důvod zřízení tohoto centra v zemi s poměrně rychle rostoucí muslimskou komunitou…

Globální džihádistická síť  využívá islámské charity k pomoci při šíření džihádistických názorů. Stojí i za konverzemi desetitisíců Evropanů ročně, ale má vliv i v jednotlivých evropských zemích, včetně samotné centrály EU.

V Norsku, stejně jako v jiných západních zemích, si jen málokdo uvědomuje, jaký byl islám po 1400 let: náboženství dobývání, nikoli míru. Existence pokojných muslimů a mírumilovných sekt, jako jsou Ahmadiové (které tradiční muslimové pronásledují jako kacíře), mnohé oklamala, aby nemuslimové podcenili hrozbu hlavního proudu islámu. Zmatený diskurz slouží k zakrytí hrozby islamizace. Strach z označení “islamofobní” také posloužil k zakrytí skutečné hrozby.

Skupina islámských vůdců z různých zemí vedená Indem Dr. Zakirem Naikem, který je hledaný v Indii a zůstává v malajsijském exilu, se spojila, aby v norském Oslu zřídila velkou mešitu a centrum Dawah. Islámští vůdci apelovali na muslimy, aby přispěli: “Získejte Alláhovo potěšení a pořiďte si dům v jannah (ráji).”

Koláž fotografií islámských vůdců, vložených do fundraisingové kampaně, ukazuje fotografii dr. Zakira Naika zobrazenou na vrcholu. Naik čelí v Indii obvinění z nenávistných projevů a praní špinavých peněz a je obviněn z radikalizace muslimské mládeže po celém světě.  Indie požádala o Naikovo vydání z Malajsie za teroristické aktivity a praní špinavých peněz. Dokonce i v Malajsii, kde nyní žije v exilu, mu malajsijská vláda zakázala v roce 2019 přednášet veřejné projevy v “zájmu národní bezpečnosti”.

nejvyšší islámští vůdci džihádu – většina žije v zemích, kde probíhá džihád

Prostřednictvím svých televizních produkcí v televizi Peace TV v západních zemích a projevů na mnoha akcích indický kazatel ospravedlnil polygamii, otroctví a terorismus a v roce 2020 tvrdil, že je teologicky přípustné proměnit istanbulskou Hagia Sophia v mešitu, protože je na zemi dobyté muslimy. “Může být svaté místo – kostel nebo chrám – přeměněno na mešitu? Až bude země dobyta – odpověď zní ano,” řekl Naik.

V červnu 2010 byl indickému salafistickému vůdci zakázán vstup do Spojeného království a Kanady. Tehdejší britská ministryně vnitra Theresa Mayová uvedla, že Naik byl zakázán podle zákonů, které vylučují každého, kdo podněcuje, ospravedlňuje nebo oslavuje teroristické násilí.  Jeho televizní stanice však pokračovala ve vysílání nenávistných projevů proti jiným komunitám ve Velké Británii. V květnu 2020 uložil britský mediální hlídací pes Ofcom pokutu 300 000 liber televizní stanici Naik’s Peace za vysílání nenávistných projevů a vysoce urážlivého obsahu ve Spojeném království.

V Norsku vedou džihádisté kampaň za vybudování mešity a komunitního centra organizace s názvem “Islam Net” se sídlem v Oslu. organizace je vedená Fahadem Qureshim, předsedou Organizace islámu. Ve výzvě k poskytnutí darů Naik říká: “Islam Net je norská organizace Dawah, která vyžaduje vaši pomoc a podporu při zřízení mešity a centra Dawah v Norsku.” Dawah je aktem, který vyzývá nemuslimy, aby přijali islám. Centrum má tak za cíl konvertovat co nejvíc Norů k islámu.

Na závěr připomínám, že tito džihádisté pod záštitou různých islámských neziskovek aktivně působí i na území EU, neboť ta je pod plným vlivem těchto organizací i Muslimského bratrstva, jehož “pobočky” EU finančně podporuje, samozřejmě i z vašich peněz. Proto se muslimové nemusí soustředit na země EU, kde probíhá džihád velmi hladce  a přesně podle plánu. Násilní muslimové jsou “psychicky nemocní”, islamofobové se objevují stále častěji před soudem a muslimové infiltrují politiku ve většině zemí.

I to je zřejmě důvod, proč se nyní koncentrovalo džihádistické vedení na tuto skandinávskou zemi, která není v EU…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Globální islámští vůdci hodlají zřídit centrum pro šíření islámu v Norsku

  1. Podobne ako ich švédski kolegovia, aj nórski sociálni demokrati sú nadšenými vítačmi moslimských a čiernych vrahov a teroristov. A z rôznych dôvodov je už prakticky nemožné ,aby skončili v opozícii a nevládli.

  2. Norové si též vlivem naivity a politické korektnosti nalhávají, že is lam je “jen” jakési mírumulovné náboženství. Neznalost a neochota vnímat a prosazovat realitu se ale může krutě vymstít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.