Ve Švédsku se v posledních dnech udály – nezávisle na sobě – tři otřesné případy znásilnění

Ve Švédsku se v posledních dnech udály – nezávisle na sobě – tři otřesné případy znásilnění

Co měly tyto případy společného? Ve všech zatím policie zarytě mlčí o pachatelích, jen v jednom je na okraj uvedeno, že k útoku došlo v blízkosti „zranitelné oblasti“ (jak se ve Švédsku nazývají no-go zóny) a jeden případ se odehrál v už docela značně multikulturně obohacovaném městě. Vždy se jednalo o náhodné a bezbranné oběti. Ovšem jde jen o případy, které se dostaly na veřejnost, drtivá většina je před veřejností zamlčována, většinou se o nich informuje teprve až proběhne soudní proces…

V prvním případě byl znásilněn nezletilý chlapec v lese. 

Jedna osoba byla zatčena v sobotu večer pro podezření ze znásilnění dítěte s přitěžujícími okolnostmi. Ke znásilnění údajně došlo ve čtvrtek v lese poblíž Tumby.

Znásilnění se odehrálo ve čtvrtek večer v lese v Botkyrkách. Chlapec byl poté převezen sanitkou do nemocnice. Údajně útočníka osobně neznal,  přišel s ním do kontaktu přes Snapchat.

K zatčení došlo po intenzivní policejní práci, při níž bylo paralelně sledováno několik různých stop. „Do úterního poledne musí být podezřelý buď vzat do vazby, nebo propuštěn,“ říká Tobias Kudrén, státní zástupce státního zastupitelství v Södertörnu.

Ve druhém případě se jednalo o hromadné znásilnění mladé ženy.

Žena  byla v sobotu znásilněna několika útočníky ve zranitelné oblasti ve Farstě. „Podezříváme více než jednoho pachatele,“ řekl agentuře Aftonbladet Anders Bryngelsson, tiskový mluvčí policie ve Stockholmu.

Policie byla v sobotu v 19.50 zavolána na pláž Farsta, kde byla upozorněna kolemjdoucími, kteří zpozorovali ležící ženu. Když byla policie na místě, vyšly najevo informace, které vedly policii k podezření, že se žena stala obětí zločinu. Žena byla převezena do nemocnice.

Útočníci údajně ukradli ženě tašku, než utekli z místa činu po hromadném znásilnění.

Ve třetím případě se násilník vloupal cizí ženě do domu, kde ji znásilnil, další ženu napadl.

Policie pátrá po pachateli, který je podezřelý, že včera vešel do bytu ženy v Umeå a znásilnil ji. Je také podezřelý ze sexuálního napadení jiné ženy na místě činu. Během dopoledne policie zveřejnila zprávu o znásilnění, sexuálním napadení a vloupání do domu.

Dvě ženy jsou žalujícími stranami a zločiny se údajně odehrály uvnitř bytového domu v Umeå. Pachatel není oběma ženám znám.

„Policie byla na místě kvůli výslechu a zajištění místa činu. V současné době není ve vazbě žádná osoba. Vyšetřování pokračuje,“ říká Oscar Alm, vyšetřovatel policie ve Västerbottenu. Podle policie nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné další informace o případu.

Zobrazit zdrojový obrázek

 

Tolik tedy několik případů z posledních dní. Pamatujete si ještě na doby, kdy bylo Švédsko vyhlášené jako jedna z nejbezpečnějších zemí nejen v Evropě, ale dokonce na světě? Není to tak dávno, ovšem dnes už se dostalo na opačné příčky tohoto žebříčku. Někam mezi africké země. Proč asi??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Ve Švédsku se v posledních dnech udály – nezávisle na sobě – tři otřesné případy znásilnění

  1. Již někde v 70 letech se Švédsko rozhodlo osvěžovat krev stárnoucí a degenerující populace (viz filmy od Bergmana, o studených Švédských mužích), propagovalo porno, aby podnítilo muže k reprodukční aktivitě, zakázali alkohol v restauracích, aby si ho muži vzali domů a tam se povzbuzovali, a přijímali imigranty z Evropy, i z ČR, východu, za velmi výhodných podmínek. Ale pak někde udělali Švédští soudruzi chybu, když si mysleli, že Švédskou populaci omladí temperamentní muži z jihu a blízkého východu, nějak jim nedošlo, že toho temperamentu mají nějak moc, a navíc jsou vyzbrojeni ideologií jež považuje Švédy a zejména Švédky za zcela podřadné lidi. Bohužel, dál nevíme, kolik dětí se z těch znásilnění narodilo (asi moc ne vlivem antikoncepce), a kolik nemocí se z toho urodilo (?), nejspíše můžeme očekávat vzestup výskytu AIDS ve Švédsku . A když se nepodaří Švédy smísit, nastupuje další Owertonovo okno, výměna populace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.