To není Afrika, ale španělská Valencie (video)

To není Afrika, ale španělská Valencie (video)

Obyvatelé multikulturně obohacovaných zemí si jistě již na podobné výjevy zvykli. Alespoň nám to dává nějakou představu, jak bude Evropa vypadat, až tato etnika na našem kontinentě převládnou tak, jak to plánují globalisté.

Úterní rvačka mezi dvěma skupinami Alžířanů a Senegalců skončila zatčením šesti mužů ve valencijské čtvrti Orriols. Dva ze zatčených mužů potřebovali lékařskou pomoc, protože byli zbiti klacky.

K násilným událostem došlo kolem šesté hodiny odpoledne na ulici San Juan de la Peña. Dva sousedé natočili videa rvačky s mobilními telefony z balkonů.

Během bouřlivé rvačky přispěchalo na místo několik hlídek národní policie a místní policie ve Valencii, šest zúčastněných bylo zatčeno.

Ulice San Juan de la Peña byla za pár minut plná policejních vozidel. Tři ze zadržených jsou Alžířané, dva jsou senegalští státní příslušníci a jeden se narodil v Gambii. Strážníci našli stopy krve a několik holí použitých při rvačce na zemi.

Na video celé rvačky se můžete podívat ZDE.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “To není Afrika, ale španělská Valencie (video)

  1. Španělé jsou také horkokrevní, třeba se jim ten adrenalin líbí, a mají ho stále málo, když jim zakázali býčí zápasy, a tak dovážení stále další obohacovače. Ovšem ohrožují tím státy EU včetně nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.