Švédsko se chystá přivézt do země 12 teroristek z ISIS a jejich 22 dětí

Švédsko se chystá přivézt do země 12 teroristek z ISIS a jejich 22 dětí

V tomto případě rozhodně nejde o první „várku“ teroristek, část si přivezli už před časem a mnoho rodin islámských teroristů do Švédska doputovalo po vlastní ose. Je třeba ovšem podotknout, že mezi stovkami těchto islámských hrdlořezů a jejich potomků nebyl nikdo odsouzen, prakticky všichni žijí ze štědrých sociálních dávek. Mnozí dostali novou identitu a byt, aby náhodou někdo nepřišel na to, že se mu do sousedství přistěhovala rodinka, jejíž otec jen pár let nazpět řezal v Sýrii hlavy a matka s dětmi se s uřezanými hlavami pyšně fotily. Ano, také podobné rodinky už jsou zpět ve Švédsku.

Ovšem tyto rodiny mají samy mnohdy původ právě v oblasti Středního a Blízkého východu, nicméně před časem se jim podařilo dostat do Švédska. Starší členové rodin pak získali velmi rychle občanství a jejich ve Švédsku narozené děti jsou pak již považovány za Švédy. Kolem roku 2015 se pak rodiny vydaly do chalífátu Islámského státu, kde se dospělí členové rodin, ale i starší děti, podíleli na zvěrstvech, která možná i vy znáte z různých cenzurovaných videí. Nyní se tak Švédsko rozhodlo si do země přivézt i zbytek „švédských“ džihádistek…

Podle zpráv švédské ministerstvo zahraničních věcí doufá, že všechny teroristky ISIS s nějakým spojením se Švédskem, které zůstávají v táborech v Sýrii, budou spolu s jejich dětmi přivezeny do Švédska již letos v létě.

Ministerstvo zahraničí sdělilo, že vyslalo delegaci do zvláštních vězeňských táborů pro teroristy ISIS v severovýchodní Sýrii, a že se setkalo se ženami a dětmi se švédským občanstvím, které jsou tam drženy.

„Rodiny jsou se zprávou velmi spokojeny,“ řekla jedna z žen, které se vydaly bojovat za islámský chalífát.

Ministerstvo zahraničí jedná s kurdskými vládci, kteří oblast kontrolují. Členové švédské delegace také odebrali vzorky DNA žen a jejich dětí, aby potvrdili jejich totožnost. Kromě ministerstva zahraničí se zúčastnil zástupce Centra proti násilnému extremismu a pediatr.

„Hlavním účelem konzulární návštěvy bylo pohnout se kupředu v procesu zjišťování totožnosti švédských dětí narozených v zahraničí a získat lepší představu o zdraví dětí,“ uvádí se v prohlášení.

Bude to asi 12 žen z ISIS a 22 dětí, které mají údajně spojení se Švédskem, a které mají být vyzvednuty. Zda některá z nich má skutečně Švédsko jako svou zemi původu nebo zda pocházejí ze zámořských zemí a bylo jim uděleno švédské občanství, není v kontextu jasné.

Jedna z teroristek, s nimiž Expressen hovořil, potvrzuje, že ministerstvo zahraničí uvedlo, že rodiny by se mohly vrátit do Švédska již v létě. Několik dětí  ve Švédsku nikdy nebylo, byly pouze v Islámském státu a táborech v Sýrii, kde se narodily.

Několika rodinám se již podařilo uprchnout z táborů a dostat se do Švédska. Doposud nebyl nikdo usvědčen z účasti na teroristických aktivitách nebo ze systematické vraždy disidentů a náboženských menšin Islámským státem.

Červený kříž a organizace Human Rights Watch tvrdí, že životní prostředí ve vězeňských táborech je škodlivé pro děti, a proto již dlouho požadují, aby si Švédsko a další země neprodleně vyzvedly ženy a jejich děti.

Na závěr jen připomínám, že ženy ISIS jsou často stejné, ne-li větší fanatičky, než jejich manželé. K témuž jsou vedeny i jejich děti, jimž jsou po celou dobu systematicky vymývány mozky. Více jsem o osazenstvu těchto táborů, z nichž se nyní džihádistky s dětmi stěhují do Evropy, psala zde, zde nebo zde

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko se chystá přivézt do země 12 teroristek z ISIS a jejich 22 dětí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.