Řím: „Všechny zabiju,“ křičel muslim s nožem v ruce a dalšími 8 noži v batohu

Řím se stává stále častěji multikulturně obohacovaným místem. Je to tak trochu symbolické, neboť téměř každý současný islámský vůdce vyzval právě k dobytí Říma. O tomto městě se zmínil nejeden imám, vyzývající k džihádu Evropy, ale třeba i sultán Erdogan. Podobné zážitky, jako byl ten, který se odehrál před pár dny, tak v posledních letech nejsou v tomto městě až tak výjimečné.

V batohu měl schovaných 8 nožů, ale ten, který se muslim rozhodl použít k rozsévání paniky v pátek odpoledne poblíž náměstí svatého Petra, byl ukraden z hospody ve Via del Falco. Nejprve vyhrožoval servírce, která venku čistila stůl, namířil jí nůž na obličej. Pak začal běhat po ulici mezi vyděšenými kolemjdoucími: „Zabiju vás, všechny vás zabiju,“ křičel prý ve svém blouznění. Vyhrožoval nožem a plival na vyděšené kolemjdoucí.

Pachatel je 46letý severoafrický občan francouzské národnosti Mahmúdi Khirddine, který je již policii znám a je bez domova. Muž podle zpráv trpí psychickými poruchami, proto bude podroben nucené hospitalizaci na psychiatrii.

Nezdá se vám, že už musí být psychiatrická oddělení všech západoevropských zemí poněkud přeplněna??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Řím: „Všechny zabiju,“ křičel muslim s nožem v ruce a dalšími 8 noži v batohu

  1. Jsou jak naprogramovaní Borgové, tam již nepomůže žádné přeprogramování. Jsou 2 možnosti, buď stavět velkokapacitní uzavřená psychiatrická pracoviště, nebo deportovat do jejich středověkých skansenů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout