Řecko: Těhotná žena byla unesena tlupou muslimů a hromadně znásilněna

Řecko: Těhotná žena byla unesena tlupou muslimů a hromadně znásilněna

Otřesný případ se odehrál v Řecku, kde místní občané už dlouhodobě trpí tím, že jsou první zemí, kam džihádisté ze Středního a Blízkého východu přichází. Znásilnění bylo o to neobvyklejší, že po prvním hrůzném zážitku ji čekal další, ještě horší…

Policie v Řecku zahájila pátrání poté, co byla 25letá těhotná žena znásilněna. Nejprve byla přepadena a znásilněna Afgháncem. Když se vydala hledat pomoc, byla unesena a hromadně znásilněna dalšími třemi muži.

Žena, která je ve třetím měsíci těhotenství, cestovala do čtvrti Omonia v Aténách, kde si chtěla nechat opravit telefon.

Byla oslovena afghánským mužem, který ji poté zatáhl do temné uličky a znásilnil ji, uvedly místní zprávy.

Nastávající matka pak požádala o pomoc tři kolemjdoucí pákistánské vetřelce. Ti zavolali taxíka a poté ji odtáhli do sklepního bytu v nedaleké oblasti Agios Panteleimon, kde ji hromadně znásilnili.

Její křik slyšeli sousedé, kteří šli na balkon a ptali se, co se děje. Trojice, která se obávala podezření svých sousedů, nechala oběť odejít.

Mladá žena šla rovnou na policii, která se později vrátila do bytu, aby zatkla tři podezřelé ve věku 19, 21 a 27 let. Byli obviněni.

Čtvrtý muž, který ženu znásilnil jako první, však zůstává na svobodě.

Policie shromáždila DNA důkazy ze spodního prádla a oblečení oběti a doufá, že to pomůže vypátrat útočníka, stejně jako dokázat vinu trojice, která ji později znásilnila v bytě.

Ovšem tento případ není ojedinělým, v němž figurovali násilní Pákistánci.

Například minulý měsíc byl zatčen 34letý Pákistánec pro podezření z pokusu o znásilnění několika nezletilých dívek a 22leté ženy.

V roce 2012 přitáhlo velkou pozornost brutální bití a znásilnění mladé dívky na ostrově Paros. Dívka byla nalezena v bezvědomí s vážným poraněním hlavy, které mělo za následek trvalé postižení.

Útočník byl později identifikován jako Ahmed Waqas, ilegál bez dokladů z Pákistánu, který byl zatčen v Aténách. Později byl odsouzen na doživotí.

Případ vyvolal zátah proti ilegálům bez dokladů v řeckém hlavním městě, přičemž přibližně 4 500 policistů zatklo 7 000 lidí během pouhých 72 hodin.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Řecko: Těhotná žena byla unesena tlupou muslimů a hromadně znásilněna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.