Muslimové jsou naštvaní, že je v parlamentech evropských zemí příliš málo muslimů (video)

Politika je v zemích Západu hlavní cestou džihádu. V evropských zemích se tato nenásilná cesta k chalífátu vyplatí mnohem víc, než džihád mečem, který je aktuálně praktikován v hned několika afrických zemích. Jenže muslimům, kteří se snaží infiltrovat kdejakou parlamentní stranu po celé Evropě a zakládají si i vlastní strany, požadují minimální zastoupení podle toho, kolik je v dané zemi muslimů v populaci.

Muslimům jde samozřejmě o oficiální čísla, která jsou – v tomto případě naštěstí – záměrně uměle snižována, jak jsme si uvedli na příkladu Německa nebo Švédska. 

Muslimové ve videu níže (video v AJ) si stěžují, že je v zákonodárných sborech evropských zemí prakticky všude – vyjma Holandska – méně muslimů, než kolik je jejich celkový počet v populaci. Zejména si stěžují na  11 zemí, kde je tento rozdíl větší, především pak poukázali na Švédsko, Francii a Velkou Británii. Naopak pochváleno bylo Holandsko, které má v parlamentu o  2% víc muslimů, než je jejich údajný celkový počet v populaci.

Možná vás neudiví, že tím, kdo tuto debatu rozvířil, je Turecko, které v poslední době nebývale ovlivňuje evropskou politiku, dokonce hned čtyři strany – z Bulharska, Francie, Švédska a Holandska – jsou přímo napojené na Erdogana. Mnoho muslimů je ovšem v evropských zemích především na komunální úrovni, což jaksi toto video zcela opomíjí. Logicky, zákony se na komunále nedělají. A zástupci několika muslimských zemí již nějakou dobu požadují, aby byl v evropských zemích zaveden zákon o rouhání, který je běžný v právu šaría.

Je pravděpodobné, že se nakonec tohoto požadavku chytí EU a zavede kvóty na muslimy. A to jak v EP, tak tento požadavek direktivně vznese i na národní státy. Ovšem náš Parlament zatím – vzhledem k tomu, že muslimů je v populaci těsně pod 1% – tuto kvótu dodržuje, neboť 1-2 muslimští poslanci či senátoři se vždy v našem Parlamentu objeví, ať už to bylo v minulosti za ODS, ČSSD nebo aktuálně za ANO.

Nakonec by mne zajímalo, jakpak je to v muslimských zemích. V mnoha žije i nějaké to procento nemuslimů. Mají ovšem zastoupení i v jejich Parlamentech?? Předpokládám, že ve většině bychom jistě žádného křesťana, buddhistu či hinduistu nenašli…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4.3]

3 thoughts on “Muslimové jsou naštvaní, že je v parlamentech evropských zemí příliš málo muslimů (video)

  1. Neustále sankcionovaný a urážaný /za neexistujúcu podporu terorizmu – v prípade Saudskej Arábie to isté nevadí ani EÚ, ani USA/ Irán je jednou z mála krajín s islamom ako štátnym náboženstvom , ktorý dáva nemoslimským menšinám aké-také práva vrátane zastúpenia vo volenoparlamente. Aj ťažko skúšaná Sýria – kedysi aj Irak a Egypt – chráni kresťanskú menšinu. V spomínanej Saudskej Arábii nikto nikdy nikoho na vysoké posty nevolil, ale jej oddaným spojencom /vrátane Izraela/ to nijako nevadí a nikdy jej nehrozili ani symbolické sankcie.

  2. Naopak jakýkoliv mlslim v parlamentu svobodné a demokratické země znamená ohrožení svobody a demokracie. Je ostudou, že strany ANO a ČSSD, možná i jiné, dávají mlslimy na své kandidátky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout