Německo se chystá slučovat rodiny žadatelů o azyl, zatím očekává asi 11 tisíc členů jejich rodin

Německo se chystá slučovat rodiny žadatelů o azyl, zatím očekává asi 11 tisíc členů jejich rodin

Připomínám, že všichni, kdo přišli do Německa v roce 2015 a prohlásili, že jsou Syřané, již letos dostávají občanství. Zřejmě právě na část z nich se „nabalí“ tyto jejich rodiny. Za dva roky přijde další vlna rozdávání občanství, neboť Němci se stanou všichni ostatní, kdo dorazili v roce 2015. Německo si tak našlo docela rychlou zkratku nejen k legalizaci pobytu „Novoevropanů“, ale i k tomu, jak jim co nejrychleji udělit občanství.

Tedy Syřané jej získávají po 6 a ostatní po 8 letech pobytu, nemluvě o jejich již v Německu narozených potomcích. Je tak docela možné, že až si postupně sloučí rodiny a budou se i nadále množit, zatímco další budou připlouvat na gumových člunech, bude za pár let Německo přeplněné. Pak se logicky může stát, že tito „Novoněmci“ – občané EU – poctí svojí přítomností i sousední země A to zcela legálně.

Asi 11 000 lidí čeká na schůzky v německých diplomatických misích v zahraničí za účelem získání víza na sloučení rodiny. To platí především pro ty, kteří v současné době zůstávají v bezpečí v Libanonu, severním Iráku nebo Turecku, ale kteří plánují sloučení svých rodin v „Germoney“. 

Podle mediální zprávy téměř 11 000 příbuzných žadatelů o azyl čeká na schůzku na německých diplomatických misích v zahraničí s žádostí o vízum, které jim umožní připojit se k jejich rodinám. Vyplývá to z reakce federální vlády na žádost levicové parlamentní skupiny v Bundestagu.

Mnoho občanů nechápe, proč se osobám s doplňkovou ochranou (tedy těm, kdo nezískali azyl, ale „jen“ ochranu) přiznává právo na sloučení rodiny. Těžko také pochopí, proč se převážně menší část rodiny, která v Německu žije, nepřipojuje k větší části rodiny, která žije v jiné bezpečné zemi, což by mělo být logické.  Federální vláda ovšem poskytuje tento druh imigrační pomoci rozdáváním víz členům rodin, a to na úkor místního obyvatelstva a daňových poplatníků.

Německá vláda připouští, že bude ještě více přetížen sociální systém. Také jsou patrné deficity v bytové výstavbě a bude docházet ke zhoršení bezpečnosti v některých oblastech. Místo toho, aby konečně deportovali statisíce lidí, kteří jsou povinni opustit zemi, má nakonec do už tak přeplněného Německa přijít ještě více lidí v rámci slučování rodin. Ovšem veřejnost nikdy nebude vědět, kolik členů rodiny  skutečně vízum v rámci sloučení rodiny dostalo, protože vláda přesné údaje zřejmě tají a ve statistikách se neobjeví.

Takže Němci sami přiznávají totální přetíženost nejen sociálního systému, ale problémy jsou i s tím, kde nově příchozí ubytovat. Zkuste se sami trošku zamyslet, jak to asi dřív či později dopadne. Když hoří u sousedů a ti oheň nehasí, brzy plameny přeskočí i na váš dům….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Německo se chystá slučovat rodiny žadatelů o azyl, zatím očekává asi 11 tisíc členů jejich rodin

  1. Ve většině EU zemí je již organizace Šedých vlků (Erdoganovy milice) zakázány, jen Merkelová to odmítá a jako služebnice Osmanského sultána fanaticky chrání jeho zájmy a is lam. Plní tak důsledně plány PanEvropy (dostala Kalergiho cenu) na likvidaci EU národů a jejich is lamizaci a začlenění do Osmanské říše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout