Frankfurt nad Mohanem: Muž zaútočil na policisty se střelnou zbraní a nožem, ti ho zastřelili

K incidentu došlo dnes, přičemž žádné podrobnější informace o identitě pachatele zatím nejsou k dispozici. Zda jde tedy o obvyklé multikulturní obohacení nebo o útok vyšinutého Němce, zatím není jasné. Ovšem v případech, kdy útočí „domácí“, už  většinou po tolika hodinách od činu známe nejen jméno, ale i fotografii a snad i adresu a číslo bot pachatele…

Několik výstřelů spustilo hodinovou rozsáhlou operaci ve Frankfurtu nad Mohanem. Policie oznámila, že v úterý 22.6. kolem 11.hodiny byla upozorněna svědkem na možnou nebezpečnou situaci. Když strážníci dorazili na Erzbergerstraße, napadl je 41letý muž nožem a střelnou zbraní. Strážníci pak začali střílet. Útočník byl poté nalezen bez života v činžovním domě. V současné době se provádí trasování.

Podle informací policie našla záchranná služba v nedalekém bytě osobu bez života. Další podrobnosti zatím nejsou známy. Stávající uzavírky mají být postupně zrušeny. To zahrnuje také vlakové nádraží v Griesheimu. Železniční doprava se opět pomalu rozbíhá.

Motiv činu útočníka je stále nejasný…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Frankfurt nad Mohanem: Muž zaútočil na policisty se střelnou zbraní a nožem, ti ho zastřelili

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout