Muslimské bratrstvo se chystá postavit v Německu monstrózní mešitu

Muslimské bratrstvo se chystá postavit v Německu monstrózní mešitu

V současné době je nejen největší německou, ale prozatím i evropskou mešitou ta, která byla před pár lety postavena v Kolíně nad Rýnem. Mešitu tehdy slavnostně otevřel Erdogan, je teudíž financována především právě Tureckem. Ovšem Muslimské bratrstvo, které působí po celém světě, plánuje ještě větší mešitu, která má být možná předzvěstí prvního samostatného chalífátu v rámci Německa. Právě islamizovaná spolková země Severní Porýní – Vestfálsko má k tomu velmi slušně našlápnuto.

Má „Islámské kulturní sdružení Bochum“ (IKV) blízko extremistickému Muslimskému bratrstvu?

Alespoň to naznačuje současná zpráva Státního úřadu pro ochranu ústavy Severního Porýní-Vestfálska. Muslimské bratrstvo má mimo jiné za cíl infiltrovat stát a zavést právo šaría.

Proto jsou nyní bochumští politici znepokojeni. IKV plánuje postavit „Zelenou mešitu“ na 13 700 metrech čtverečních na místě Constantin Colliery (viz titul. obr.). Městské frakce nyní pozastavily další podporu IKV ze strany města Bochum.

„Všechny pochybnosti musí být vyjasněny,“ říká na dotaz deníku BILD šéf poslaneckého klubu Sociálnědemokratické strany (SPD) Burkart Jentsch. Křesťanskodemokratická unie (CDU) rovněž nepovažuje podmínky pro podporu projektu za splněné z důvodu nedostatečného objasnění.

Sdružení to odmítá, výslovně se distancuje od jakéhokoli extremismu a chce podporovat  prevenci jakýchkoli extremistických vlivů a tendencí.

K tomu jen podotýkám, že podobně „umírněná“ měla být i výše uvedená mešita v Kolíně nad Rýnem. Posléze se zjistilo, že arabské nápisy na zdi vyzývají k zabíjení bezvěrců a džihádu.

Mimochodem, IKV je zaneprázdněna získáváním darů na projekt mešity na internetu. Darovací účet je u spořitelny v Bochumi. Dotaz na to, zda má spořitelna v úmyslu vyvodit závěry ze zprávy o ochraně ústavy, zůstal až do včerejšího večera nezodpovězen.

Nepochybuji, že tato budoucí největší evropská mešita, která možná předčí i štrasburskou, která je právě ve výstavbě, bude nakonec povolena. Tak, jako byly zatím nejen v Německu povoleny téměř všechny mešity. Pokud navíc za celým projektem skutečně stojí právě Muslimské bratrstvo, udělá vše pro to, aby mešita na uvedeném místě co nejdřív stála. A kdyby se něco zadrhlo? Pak jen stačí začít tvrdit, že bránění výstavby mešity je islamofobií. A žádný mainstreamový politik nechce být nazýván islamofobem…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Muslimské bratrstvo se chystá postavit v Německu monstrózní mešitu

  1. Německo pěkně zasmrádlo nenávistnou ideologií, a nenávistofobové by měli protestovat, tlačit na vládu, a hlavně přesvědčovat nejisté voliče k volbě záchrany svobody a demokracie ve své zemi, a Evropě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout