Francie: Podívejte se, jak vypadá pokus o vraždu ze cti – muslim postřelí manželku a pak se střelí do hlavy (video)

Francie: Podívejte se, jak vypadá pokus o vraždu ze cti – muslim postřelí manželku a pak se střelí do hlavy (video)

Vraždy ze cti jsou v zemích jako Francie na takřka každodenním pořádku. Tato vražda ze cti je zvláštní tím, že se muslim nepokusil zastřelit jen manželku, ale také sám sebe. Oba sice přežili, avšak s velmi těžkými zraněními.

K pokusu o vraždu ze cti došlo  tento čtvrtek v časných odpoledních hodinách v Metách, uprostřed ulice, v okrese Borny, těsně před divadlem BAM, krátce před 14.00. Manžel dvakrát vystřelil  na ženu. Pak muž obrátil zbraň proti sobě.

Podle státního zástupce v Metách, jsou muž a jeho oběť ve vážném stavu. Byla hospitalizována na CHRU v Nancy a byla převezena do Mercy CHR v Metách. Pár s dětmi se rozvádí. Muži je 48 let, jeho ženě 46 let. Oběť podala na svého manžela stížnost za násilí už před více než 7 lety.

Příbuzní oběti, přezdívané Sevgi, byli na místě činu. Zděšené ženy postávaly na ulici. Jedna z nich se starala o 12letého syna páru, který byl svědkem tragédie, kterou viděl z okna bytu své matky. Po stížnosti podané na konci května za urážky, se oběť včera ráno rozhodla, že nahlásí nedávné činy útočníka.

„Rozchod nepřijal a už několikrát jí vyhrožoval. Řekl jí: „Nejdřív zabiju tebe a pak i sebe,“ vypovídal příbuzný. Během rozvodu neměl otec přístup ke třem dětem páru ve věku 8, 12 a 14 let. Již v roce 2014 byl Mehmet Karacan odsouzen k podmíněnému trestu odnětí svobody za násilí spáchané na oběti.

Vyšetřování pokusu o vraždu manželky bylo zahájeno a svěřeno oddělení bezpečnosti.

Vražda ze cti byla zaznamenána na videu níže (upozornění: video se zobrazí až po druhém kliknutí, po prvním se objeví reklama, kterou můžete dát ihned pryč, teprve poté lze kliknout na shlédnutí videa)

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 4.5]

One thought on “Francie: Podívejte se, jak vypadá pokus o vraždu ze cti – muslim postřelí manželku a pak se střelí do hlavy (video)

  1. Dlouhá léta se snažili Evropané vychovávat lidi k úctě k životu, i k zákonu. Ono dlouhé úsilí vlivem invaze jiných anti kultur vzalo v podstatě za své.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout