Řecko bude mít perfektně zabezpečené hranice, ale co Itálie a Španělsko?

Řecko bude mít perfektně zabezpečené hranice, ale co Itálie a Španělsko?

Možná jste i vy četli o perfektním zabezpečení řeckých hranic. Pokud ne, alespoň ve stručnosti nastíním, co konkrétně se na hranicích Řecka s Tureckem chystá. Mají být chráněny především hranice v oblasti řek Evros a Maritsa, kudy do Řecka ještě vloni na jaře proudily z Turecka tisíce džihádistů. Ti si nyní našli novou trasu přes turecký Kypr do řecké části ostrova nebo po moři až do Itálie.

Řecko nyní využívá mimo klasických plotů i moderní technologie, mimo jiné i akustická děla.

Níže se můžete podívat na to, co se na řeckých hranicích chystá, obrázky vypoví víc, než text:

As part of the new measures, a steel wall (pictured) is blocking many commonly-used crossing points along the Evros River, which separates Greece and Turkey

Observation towers (pictured) are being fitted with long-range cameras, night vision, and multiple sensors, while data will be sent to control centres to flag suspicious movement

Amid new measures, virtual border-guard interview bots have been piloted, as well as efforts to integrate satellite data with footage from drones (pictured) on land, air, sea and underwater

Řecko tak bude střeženo a zřejmě i řecká část Kypru dojde podobné ochrany. Ovšem co Španělsko a Itálie? Do těchto zemí proudí ilegálové z Afriky, zatímco do Řecka ze zemí Středního a Blízkého východu. Kdo sleduje politiku EU tak ví, že prioritou je výměna Evropanů za Afričany. Jednoduše EU potřebuje dostatek místa pro Afričany, proto pomáhá Řecku financovat ochranu hranic a Itálii a Španělsko naopak povzbuzuje v bezbřehém přijímání džihádistů z Afriky.

Je totiž dost dobře možné, že se nyní o invazisty podělí Evropa s USA. Biden podporuje politiku otevřených hranic a chce do země dostat co nejvíc nebílých cizinců. Pak by se tedy invaze z oblasti Asie odklonila do USA a z Afriky by směřovala do Evropy. Tomuto plánu ostatně nasvědčuje i Marakéšská deklarace (za ČR schválená tehdejším ministrem vnitra Metnarem), která je smlouvou mezi zeměmi EU a většinou afrických zemí (jedná se výlučně o země s převažujícím muslimským obyvatelstvem).

Tato deklarace výslovně podporuje migraci mezi Afrikou a zeměmi EU a podpořily ji později i další dvě Africké deklarace, schválené europarlamentem.

Takže ochrana řeckých hranic v kontextu s tím, že v rámci Itálie a Španělska je ochrana laxní či nulová; či s tím, že EU stále velmi podporuje pašerácké neziskovky, vyznívá tak, že de facto došlo k rozdělení džihádistů na ty “pro Evropu” a “pro Ameriku”.

Jde samozřejmě o spekulaci, ale pokud se touto tematikou zabýváte dlouhodobě, máte nastudované veškeré dokumenty, podporující výměnu obyvatel a vidíte, že v rámci středomoří se nekonají žádné podobné kroky jako v Řecku, pak se alespoň zdá, že jde skutečně pouze o regulaci invazních toků. Evropa by zatížení ze dvou stran nemusela vydržet a Evropané by se mohli začít příliš brzy bouřit.

Ostatně, dokonce i v USA potvrzují, že přes otevřené jižní hranice proudí nebývalý počet džihádistů z muslimských zemí, tedy právě ze zemí Středního a Blízkého východu. Evropa oproti tomu zažívá nebývalou africkou invazi.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Řecko bude mít perfektně zabezpečené hranice, ale co Itálie a Španělsko?

  1. Je to smutné, co si Američané a Evropané zvolili, připomíná to sebevražedné davové šílenství. Psychologie davu je neúprostná, kdo není s námi, je proti nám. A pak již není úniku. A když se dva perou, třetí se směje, takže is lam to nakonec vyřeší, sjednocením do jedné ideologie a kultury.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.