Francie: Muslimská studentka si našla přítele nemuslima, gang muslimským hrdlořezů se ji vydal do školy zavraždit

Francie: Muslimská studentka si našla přítele nemuslima, gang muslimským hrdlořezů se ji vydal do školy zavraždit

Další případ, kdy téměř došlo k vraždě ze cti se odehrál v Lyonu. Zatímco muslim si může najít nemuslimku – dokonce je to mnohdy žádoucí, neboť žena se v případě sňatku stává automaticky muslimkou – tak muslimka se musí držet od vech nemuslimských mužů dál. To zcela zřejmě nedodržela jistá mladá studentka, kterou její láska k nemuslimovi málem stála život.

Regionální prezident Auvergne-Rhône-Alpes Laurent Wauquiez odsoudil velmi vážnou situaci a činy islámských hrdlořezů po pokusu o útok na mladou dívku na její střední škole v Martinière-Diderot v Lyonu ve středu 2. června. Málem se stala obětí represivní expedice muslimského gangu hrdlořezů, protože se chtěla setkat s mladým nemuslimem.

Podle informací z Actu Lyon, šlo několik lidí do školy, aby studentku napadli. Naštěstí je bezpečnostní služby odrazily. Dívčina rodina také obdržela výhrůžky smrtí. Oběť, která žije ve Vénissieuxu, se rozhodla vznést obvinění a byla posléze dokonce umístěna na bezpečném utajovaném místě.

Podle Laurenta Wauquieze byly potvrzeny náznaky toho, že se mladá školačka zamilovala do někoho, kdo není muslim. “Je zřejmé, že to nebylo snesitelné pro gang islámských hrdlořezů,” prohlásil.

Pokračoval: “To, co se tu děje, je velmi vážné. Zabýváme se pokusy o zastrašování malými skupinami poháněnými touhou vnutit naší společnosti svůj výklad života. Je naprosto zásadní, aby tito lidé neuspěli. Musíme si to ujasnit a poselstvím musí být, že zde nemají co dělat. Je jasné, co se zde děje, a že cílem je vyvíjet tlak na ženy, aby se nerozhodovaly samy za sebe. To je naprosto nepřijatelné.”

Prezident kraje oznámil posílení tří bezpečnostních důstojníků pro tuto střední školu, která již letos utrpěla značné bezpečnostní problémy. Loni v lednu skupina studentů napadla učitele tím, že po něm házela kameny.

Studentka se samozřejmě bude nyní nucena skrývat a zřejmě bude bez kontaktu s širší rodinou i přáteli, včetně onoho nemuslima, s nímž se ani neměla šanci sejít. Musí tak prozatím žít na utajeném místě podobně, jako mnoho dalších lidí ve Francii, jimž je ze strany mohamedánů vyhrožováno smrtí. Problém ovšem je, že většina z nich žije v izolaci již roky.

Zdá se tak, že právo šaría má ve Francii mnohem větší vliv, než právo francouzské.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Muslimská studentka si našla přítele nemuslima, gang muslimským hrdlořezů se ji vydal do školy zavraždit

  1. Is lam si umí vynucovat své zákony mnohem razantněji, než dříve demokratické státy, a tak ony svým nic neděláním podléhají is lamizaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.