Čtyři afričtí vetřelci hromadně znásilnili a zavraždili šestnáctiletou Italku

Čtyři afričtí vetřelci hromadně znásilnili a zavraždili šestnáctiletou Italku

Tento případ se velmi podobá jinému případu, který se odehrál v Itálii, kdy byla zavražděna devatenáctiletá Italka Pamela třemi africkými vetřelci, kteří byli zároveň drogovými dealery. Denně připlouvají k italským břehům další lodě plné invazistů z Afriky, pak je jen otázka času, než dojde k dalším podobným případům…

Italský soud v sobotu odsoudil čtyři Africké muže za zdrogování, násilné sexuální napadení a vraždu mladé Italky v Římě. Tento zločin vyvolal Itálii výzvy k rychlému vyhoštění všech ilegálů, kteří se v zemi nacházejí.

Po devíti hodinách jednání vynesl soud verdikt a odsoudil dva z obžalovaných k doživotnímu vězení, nejtvrdšímu italskému trestu odnětí svobody.  Dalším dvěma vynesl tresty odnětí svobody v výši 27 a 24,5 roku.

Tělo 16leté Desiree Mariottini bylo nalezeno v říjnu 2018 v opuštěné budově používané drogovými dealery ve čtvrti poblíž hlavního vlakového nádraží v Římě. Při zatčení bylo zjištěno, že podezřelým chybí dokumenty, které se udělují pro povolení k legálnímu pobytu v Itálii.

Omicidio di Desirèe Mariottini, arriva la sentenza: l'uomo rilasciato torna in carcere

Někteří lidé v Itálii požadovali, aby tehdejší vláda urychlila vyhoštění vetřelců, kteří byli v Itálii nelegálně, jak slíbila Salviniho strana Liga během volební kampaně v roce 2018.

Prokurátoři, kteří požadovali doživotní vězení pro všechny čtyři obžalované, během procesu tvrdili, že Mariottiniová byla zdrogována, hromadně znásilněna a zavražděna v opuštěné budově. Obžalovaní byli také obviněni z poskytování drog nezletilé osobě.

Jeden z obžalovaných je z Gambie, dva jsou ze Senegalu a čtvrtý z Nigérie.

Ve dnech následujících po vraždě italské zprávy uváděly, že Mariottiniová řekla své rodině, že zmeškala autobus do svého města mimo Řím a že zůstane u kamarádky tu noc, kdy zmizela. Rodinný právník popřel zprávy, že měla problém s drogami.

Podobných ilegálů, kteří nejsou nikde registrováni, je po celé Evropě jistě i nějaký ten milion (jen Švédsko jich v jejich zemi odhaduje na zhruba 200 tisíc), většina z nich ani nepotřebuje být kdekoli evidována, k obživě si vystačí s prodejem drog, takže nepotřebují žádné sociální dávky.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Čtyři afričtí vetřelci hromadně znásilnili a zavraždili šestnáctiletou Italku

  1. Primitivům k životu stačí opravdu “málo” a je jich hodně, ovšem Evropská morálka a prosperita je založena na kvalitě, ne na kvantitě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.