Italská soudkyně osvobodila pašeračku Racketeovou, když stanula před soudem za to, že lodí najela do člunů italské pobřežní stráže

Italská soudkyně osvobodila pašeračku Racketeovou, když stanula před soudem za to, že lodí najela do člunů italské pobřežní stráže

Připomínám, že se jednalo o kauzu, která se datuje do doby, kdy byl na postu ministra vnitra Matteo Salvini, Tehdy odmítal vpustit pašerácké lodě z neziskovek do přístavů. Racketeová se proto snažila dostat do přístavu jakkoli, třeba násilím. Když se její lodi Sea Watch 3 pokusily v cestě zabránit čluny italské pobřežní stráže, Racketeová do nich vjela a ohrozila tak posádku člunů na životech.

Racketeová byla ihned po vylodění umístěna do vazby, odkud se záhy pašeračka dostala na kauci poté, kdy se podařilo ve sbírce vybrat v Německu patřičný milion eur během pouhé hodiny od vyhlášení sbírky. Racketeová tak ve vazbě dlouho nepobyla a nebude tam ani po dnešním soudu….

Italská soudkyně dala i do budoucna zelenou najíždění pašeráckou lodí do člunů italské pobřežní stráže. Od nynějška budou neziskovky moci dělat, co chtějí. Dokonce víc než včera. Vědí, že ideologicky zkorumpovaná část soudnictví je na jejich straně. Horší tresty dnes dostávají v Itálii ti, kdo někde něco „ideologicky závadného“ napíší (dodávám, že totéž se děje i v ČR), než ti, kteří se snaží zabít italské vojáky, aby vyložili „živé zboží“ naložené v Libyi.

Alessandra Vella, soudkyně, která měla na starosti případ Racketeové,  se narodila v roce 1975 v Agrigentu; v minulosti stanula v čele místní části magistrátního svazu. Alessandra Vella nyní stáhla obvinění proti Carole Racketeové a propustila ji, jako by se nic nestalo. Nepovažovala za vážné ani to, když Racketeová násilně vplula do italských teritoriálních vod, ani to, že narazila do hlídkového člunu Guardia di Finanza. Nepovažuje za vážné ani to, že do Itálie vstoupilo asi padesát ilegálů.

Alessandra Vella, která osvobodila Carolu Racketeovou, již  několik dní před propuštěním této kapitánky, která narazila do italské hlídkové lodi, osvobodila tuniského drogového dealera, u něhož byl nalezen balíček s 12 gramy hašiše. Soudkyně tak zcela jasně jistým typům obviněných nepokrytě nadržuje…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Italská soudkyně osvobodila pašeračku Racketeovou, když stanula před soudem za to, že lodí najela do člunů italské pobřežní stráže

  1. Salvini je asi taký vlastenec a ochranca svojho národa a Európy pred migrantmi a ich zločinmi ako Kurz… O jeho neskutočnom fanatizme pri podpore Izraela a odmietaní vystúpenia z EÚ, ako aj snahách rozptyľovať „ilegálov“ po Európe /namiesto deportácií/ a bez obmedzenia prijímať „legálov“ som už viackrát písal. Skutoční talianski vlastenci, podobne ako u nás ĽSNS, nemajú v Taliansku ani najmenšiu šancu dostať sa do vlády. Napríklad v Grécku už Zlatý úsvit totálne zlikvidovali a jeho vedenie skončilo na dlhé roky vo väzení.

  2. Soudkyně je již odchovanec neomarxistických universit, a jinou politiku a z ní vyplývající právo nezná. I to právo vytvářeli dlouhou dobu vládnoucí neomarxisté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout