“Přestaňte posílat peníze evropských daňových poplatníků na výměnu obyvatel Evropy”, prohlásil španělský europoslanec v EP

“Přestaňte posílat peníze evropských daňových poplatníků na výměnu obyvatel Evropy”, prohlásil španělský europoslanec v EP

Je potěšitelné, když se čas od času ozve i nějaký politik a bruselským papalášům to pořádně “natře”. Jak sami víte, tak EK, stejně jako drtivá většina europoslanců, podporuje politiku, která mimo jiné zahrnuje i podporu muslimské invaze a výměnu Evropanů za Afričany.

Jen člověk s hlavou vymytou multikulturní propagandou zatím nepochopil, jak dalece genocidní je EU právě pro samotné Evropany. I když podle výsledků každých dalších voleb se zdá, že si to naopak uvědomuje jen velmi malá hrstka obyvatel zemí EU.

Španělský politik tak nyní zcela nepokrytě reagoval na vehementní snahy EU o legalizaci takřka všech Afričanů na evropské půdě cestou Migračního paktu EU.

“Musíme přestat utrácet peníze evropských daňových poplatníků na náhradu evropského obyvatelstva.” To prohlásil Jorge Buxadé, vedoucí delegace VOX v Evropském parlamentu

Maroko vypustilo tisíce ilegálů, včetně údajně nezletilých, aby zaútočili na hranice Ceuty a Melilly. Šéf delegace VOX v Evropském parlamentu Jorge Buxadé chce zarazit “plánovanou invazi” radikální islámské vlády. Vůdce Voxu požadoval, aby Evropská komise okamžitě podnikla kroky proti Maroku.

Jorge Buxadé ujistil Evropský parlament, že to, co se děje v Ceutě, je promyšlený útok za použití nezletilých jako zbraní.” Buxadé obvinil marockou vládu, která od EU každoročně dostává miliardy, z napomáhání invazi.

Video níže ukazuje už dřívější triumfální příchod ilegálů do Ceuty, mnozí z vás jej už možná viděli. Radikálové se hrdě hlásí ke svému statutu vojenských vetřelců:

Buxadé požadoval, aby Evropská komise pozastavila veškeré evropské platby Maroku, odsoudila jejich útoky a zavedla sankce proti muslimskému režimu. Kromě toho vůdce Voxu chce, aby komise přestala vydávat víza a osvědčení o statusu pobytu nebo občanství marockým občanům. A konečně, měla by proběhnout masová deportace všech ilegálů do Maroka, včetně znovusjednocení nezletilých s jejich rodiči.

“Jakou budoucnost si vyberete pro Evropu, civilizaci nebo barbarství?” zeptal se Buxadé Evropského parlamentu. Vůdce varoval své kolegy: “V sázce není Evropa, v on-line debatách o federalismu a klimatických změnách, ale v ulicích Ceuty s nasazenou španělskou armádou.”

Zatímco 800 000 ilegálů útočí na španělské hranice, v hluchém Evropském parlamentu se diskutovalo o  Nových cestách legální migrace pracovních sil. “Přestaňte utrácet peníze evropských daňových poplatníků na náhradu populace,” prohlásil Buxadé. Nová navrhovaná legislativa EU, kterou globalistické elity oslavují, povzbuzuje více nekvalifikovaných Afričanů, aby zaplavili Španělsko, zatímco španělská mládež trpí 37% nezaměstnaností.

Část proslovu europoslance na videu níže (španělsky s titulky v AJ):

 

“Globalistické elity vám opravdu děkují, že to všechno děláte kvůli levné pracovní síle, nezaměstnanosti, nízkým platům a Davoskému fóru.”

Poslanec strany Voxu Rocío de Meer již dříve obvinil zkorumpované španělské socialisty ve vládě za to, že umožnila zemím prvního světa, aby byly vydírány zeměmi třetího světa. Španělský premiér Pedro Sánchez odmítl chránit suverenitu nebo občany své země.

Skupiny ilegálů nyní divoce pobíhaly po ulicích a útočily na policii a občany. Před několika dny byl nově příchozí vetřelec zachycen na filmu, jak kope a bije policejní auta, zatímco křičí: “Pedro Sánchez prezident”:

Příjezd ilegálů do Španělska na lodích za poslední rok prudce vzrostl. Četné lodě připlouvají také k pobřeží Almeríe, Murcie, Granady a Kanárských ostrovů. Policie a civilní stráž jsou naprosto ohromeny. Nemohou plnit své typické každodenní povinnosti v Almeríi, protože důstojníci jsou pohlceni zabezpečením pobřeží a zadržováním lodí převážejících ilegály.

Pandemie koronaviru nezbránila mafii, obchodníkům s lidmi, neziskovkám a ilegálům v pokračování jejich nezákonných aktivit ve Středomoří. Španělská zadržovací střediska jsou zaplavena ilegály, kteří se snaží dostat na pevninu. Země je přemožena rostoucím náporem invazistů, které do Evropy přiváželi obchodníci s lidmi. Situaci ještě zhoršil nástup koronaviru, který posunul systémy přijímání ilegálů do nebezpečného bodu zlomu.

Neziskovky požadují, aby španělská vláda urychlila transfery Afričanů na španělskou pevninu a ne zpět do země původu, kde jsou legálními občany.

Levicová vláda vedená Pedrem Sánchezem, která finančně přispívá penězi daňových poplatníků neziskovkám, byla nedávno přistižena, jak vetřelce letecky převáží na pevninu a distribuuje je po celé zemi, aniž by o tom informovala místní úředníky.

A na závěr ještě pár záběrů z invazí sužované Ceuty:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on ““Přestaňte posílat peníze evropských daňových poplatníků na výměnu obyvatel Evropy”, prohlásil španělský europoslanec v EP

  1. Je vidět, že Španělé mají na výběr, zda stojí o svobodu a bezpečí, či se nechají uplatit socialistickými vládami a pro pár grošů si pak budou kopat svůj vlastní hrob.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.