„Chceme byty,“ demonstrovali ilegálové za pomocí neziskovek v Paříži (video)

„Chceme byty,“ demonstrovali ilegálové za pomocí neziskovek v Paříži (video)

Podobné demon v Itálii a Francii poměrně často, neorganizují je však sami ilegálové, ale neziskovky, jejichž zaměstnanci jsou na invazi samozřejmě finančně závislí. Proto také můžete v davu příznivců ilegálů vidět i francouzské sluníčkáře z různých promigračních neziskovek nebo členy Antify.

V Paříži vyšly v neděli do ulic stovky lidí, aby požadovaly ubytování pro ilegály  bez domova. Protest zorganizovalo sdružení různých promigračních organizací, které oznámilo, že obsadí Place de la République, dokud nebude poskytnuto bydlení přítomným ilegálům. Během protestu došlo také ke střetům mezi demonstranty a policií. Strážníci použili pepřový sprej.

Podle zpráv bylo asi 200 ilegálů později autobusem převezeno do útulků.

Asi před dvěma týdny došlo v Paříži k podobnému protestu. I zde příznivci ilegálů bez domova celé hodiny demonstrovali za to, aby byli tito bezdomovci ubytováni.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “„Chceme byty,“ demonstrovali ilegálové za pomocí neziskovek v Paříži (video)

  1. Ony byty a domy nerostou na poli, na ty se musí vydělat a vybudovat, a i to má své limity. Je vidět, jak si Francie i EU protiřečí, když chce dělat ekologickou politiku a zároveň ale dělá proti ekologickou politiku, přelidněním EU.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout